Adam Woronowicz

  Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Skazana". Już od 15 listopada na platformie Player.pl będzie można obejrzeć drugi sezon tej produkcji. Twórcy podkreślają, że na widzów czeka wiele zwrotów akcji. W obsadzie pojawią się także nowe nazwiska.

  Czy Alicja Mazur w końcu wyjdzie z więzienia?

  Do kin właśnie wszedł film "Teściowie", który jest debiutem reżyserskim Jakuba Michalczuka. Fabuła koncentruje się na burzliwych relacjach teściów młodej pary. Wesele trwa w najlepsze, goście świetnie się bawią, ale nowożeńców brak, bo pan młody uciekł sprzed ołtarza. O pracy na planie w Dzień Dobry TVN opowiedzieli Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz.

  - Rolą wykładowcy nie jest dążenie do celu za wszelką cenę - uważa Adam Woronowicz. Popularny aktor w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl zabrał głos w sprawie wykładowców uczelni artystycznych. Opowiedział nam o swoich doświadczeniach w pracy pedagoga.

  W serialu "Diagnoza" Adam Woronowicz gra kontrowersyjnego lekarza Jana Artmana. Czy przygotowując się do zagrania tej postaci, szukał inspiracji w znanych osobach? Czy inne jego role też były takie skomplikowane? Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Adam Woronowicz miał problem z graniem scen erotycznych z Danutą Stenką. Czy to prawda? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Ruszył 3. sezon serialu "Diagnoza", a w nim nowa intryga i nowe wątki. Czy widzowie dowiedzą się jeszcze więcej o wspólnej przeszłości Anny Nowak (Maja Ostaszewska) i Jana Artmana (Adam Woronowicz)? Czy Danuta Stenka, która dołączyła do ekipy "Diagnozy" polubiła graną przez siebie postać - twardo stąpającą po ziemi panią ordynator? Produkcja serialu przygotowała w tej edycji niespodziankę, która ma zaskoczyć widzów. Czy reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się wyciągnąć choć ułamek tej tajemnicy?

  Dzisiaj rusza trzeci sezon "Diagnozy". Z czym zmierzą się tym razem bohaterowie serialu? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN aktorów: Adama Woronowicza i Macieja Zakościelnego. Z naszymi gośćmi rozmawialiśmy również o rosnącej popularności seriali. Dlaczego aktorzy coraz chętniej w nich grają?

  Dzisiaj widzowie TVN zobaczą ostatni odcinek drugiej serii Diagnozy. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorów grających w serialu: Magdalenę Popławską i Adama Woronowicza, aby zapytać, co się wydarzy w finałowym odcinku i trzecim sezonie. Zdradzili coś? Czy w życiu prywatnym lekarze zwracają się do nich jak do kolegów po fachu?

  Adam Woronowicz na festiwal Netia Off Camera przyjechał, by spotkać się z fanami serialu "Diagnoza". Aktor wokół swoich postaci zawsze buduje napięcie i tajemnicę. Jak on to robi? Jak przygotowuje się do ról? Z Adamem Woronowiczem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Fani Diagnozy z niecierpliwością czekają już na wtorek, by o 21.30 zasiąść przed telewizorem i delektować się kolejnym odcinkiem serialu. W Dzień Dobry TVN już dziś próbowaliśmy uchylić rąbka tajemnicy i dowiedzieć się, czego możemy spodziewać się we wtorkowy wieczór. Na naszej kanapie zasiedli Aleksandra Adamska i Adam Woronowicz.

  Kinga Burzyńska wybrała się na plan filmu "Kamerdyner" w reżyserii Filipa Bajona. Jest to opowieść o tragicznych losach Kaszubów w latach 1900 - 1945. O filmie opowiedzieli nam: Janusz Gajos, Adam Woronowicz, Anna Radwan i Łukasz Simlat.

  Pierwszy sezon "Diagnozy" okazał się ogromnym sukcesem. Widzowie pokochali serial za fabułę i za aktorów. Czy w związku z tym, na twórcach i aktorach serialu ciąży presja? Czym zaskoczy druga seria "Diagnozy"? Adam Woronowicz do tej pory stronił od serialowych produkcji. Czym przekonali go producenci "Diagnozy"? I jak dzieci Mai Ostaszewskiej odebrały jej rolę w serialu? Z aktorami i producentką serialu Dorotą Kośmicką-Gacke rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wczorajszy wieczór należał do telewizji TVN. Gwiazdy i produkcje stacji zdobyły Telekamery w głównych kategoriach. Najlepszą aktorką została Maja Ostaszewska, odtwórczyni głównej roli w także nagrodzonym serialu "Diagnoza". Martyna Wojciechowska już po raz trzeci zdobyła Telekamerę w kategorii "Osobowość telewizyjna". Weteranką Telekamer jest również Anita Werner - laureatka Telekamery w kategorii "Prezenter informacji". Statuetkę w kategorii "Nadzieja telewizji" otrzymał nasz redakcyjny kolega Filip Chajzer. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Anitę Werner, Martynę Wojciechowską i Adama Woronowicza. Czym jest dla nich ta nagroda?

  Gość Dzień Dobry TVN Adam Woronowicz potrafi wcielić się w rolę księdza, członka bandy i policjanta. W "Diagnozie" gra kryjącego tajemnicę lekarza Jana Artmana. Okazuje się, że aktor ma również potencjał komediowy. Jaki rodzaj żartu lubi? Czy przy budowaniu ról korzysta ze swoich doświadczeń życiowych? Jakim jest ojcem?

  W TVN rusza serial medyczny z wątkami kryminalnymi, zatytułowany "Diagnoza". O fenomenie tego typu produkcji i przygotowywaniu się do ról lekarzy rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN ze scenarzystką Katarzyną Śliwińską-Kłosowicz oraz aktorami: Magdaleną Popławską i Adamem Woronowiczem. Jakie postacie w serialu chcieliby zagrać nasi prowadzący: Dorota Wellman i Marcin Prokop?

  Kinga Burzyńska zabrała kamerę Dzień Dobry Wakacje na plan sesji zdjęciowej aktorów z serialu "Diagnoza". Czy traktują to jak pracę, czy raczej, jak dobrą zabawę i ... kto wygląda jak 2 miliony dolarów? ;)

  Z Mają Ostaszewską, Adamem Woronowiczem i Maciejem Zakościelnym - głównymi odtwórcami ról w serialu medycznym "Diagnoza" - spotkała się w Rybniku dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Aktorzy opowiedzieli jej o kulisach powstawania serialu, który na antenę TVN trafi jesienią tego roku.

  Ruszyły zdjęcia do nowego serialu medycznego, którego akcja toczy się w Szpitalu w Rybniku. O nowej produkcji opowiedzieli nam w Dzień Dobry TVN: Dorota Kośmicka-Gacke, Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN emocje na sam początek tygodnia: o ludzkich namiętnościach i słabościach, o grzechu Artur Żmijewski. W programie także Adam Woronowicz, Dorota Landowska i Sebastian Karpiel Bułecka - kto gra u kogo i kogo? A na koniec: wydaje się to niemożliwe, a jednak! Nasze prababki były szczuplejsze od nas - czy istnieje rozmiar idealny? O Tym Jolanta Lewicka, Kinga Miller i Małgorzata Pieczyńska. Bądźcie z nami o 8:00! Program poprowadzą Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

  W tym roku mija 10 lat od debiutu Wojciecha Smarzowskiego na dużym ekranie. Przez ten czas reżyser zdążył nakręcić pięć filmów, zdobył kilkadziesiąt nagród oraz uznanie recenzentów i zachwyt widzów. O jego nowym filmie "Pod Mocnym Aniołem" rozmawialiśmy z Julią Kijowską i Adamem Woronowiczem. Czy pijaka łatwiej jest zagrać po alkoholu?