Adam Woronowicz

  Adam Woronowicz

  W serialu "Diagnoza" Adam Woronowicz gra kontrowersyjnego lekarza Jana Artmana. Czy przygotowując się do zagrania tej postaci, szukał inspiracji w znanych osobach? Czy inne jego role też były takie skomplikowane? Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Adam Woronowicz miał problem z graniem scen erotycznych z Danutą Stenką. Czy to prawda? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Ruszył 3. sezon serialu "Diagnoza", a w nim nowa intryga i nowe wątki. Czy widzowie dowiedzą się jeszcze więcej o wspólnej przeszłości Anny Nowak (Maja Ostaszewska) i Jana Artmana (Adam Woronowicz)? Czy Danuta Stenka, która dołączyła do ekipy "Diagnozy" polubiła graną przez siebie postać - twardo stąpającą po ziemi panią ordynator? Produkcja serialu przygotowała w tej edycji niespodziankę, która ma zaskoczyć widzów. Czy reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się wyciągnąć choć ułamek tej tajemnicy?

  Dzisiaj rusza trzeci sezon "Diagnozy". Z czym zmierzą się tym razem bohaterowie serialu? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN aktorów: Adama Woronowicza i Macieja Zakościelnego. Z naszymi gośćmi rozmawialiśmy również o rosnącej popularności seriali. Dlaczego aktorzy coraz chętniej w nich grają?

  Dzisiaj widzowie TVN zobaczą ostatni odcinek drugiej serii Diagnozy. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorów grających w serialu: Magdalenę Popławską i Adama Woronowicza, aby zapytać, co się wydarzy w finałowym odcinku i trzecim sezonie. Zdradzili coś? Czy w życiu prywatnym lekarze zwracają się do nich jak do kolegów po fachu?

  Adam Woronowicz na festiwal Netia Off Camera przyjechał, by spotkać się z fanami serialu "Diagnoza". Aktor wokół swoich postaci zawsze buduje napięcie i tajemnicę. Jak on to robi? Jak przygotowuje się do ról? Z Adamem Woronowiczem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Fani Diagnozy z niecierpliwością czekają już na wtorek, by o 21.30 zasiąść przed telewizorem i delektować się kolejnym odcinkiem serialu. W Dzień Dobry TVN już dziś próbowaliśmy uchylić rąbka tajemnicy i dowiedzieć się, czego możemy spodziewać się we wtorkowy wieczór. Na naszej kanapie zasiedli Aleksandra Adamska i Adam Woronowicz.

  Kinga Burzyńska wybrała się na plan filmu "Kamerdyner" w reżyserii Filipa Bajona. Jest to opowieść o tragicznych losach Kaszubów w latach 1900 - 1945. O filmie opowiedzieli nam: Janusz Gajos, Adam Woronowicz, Anna Radwan i Łukasz Simlat.

  Pierwszy sezon "Diagnozy" okazał się ogromnym sukcesem. Widzowie pokochali serial za fabułę i za aktorów. Czy w związku z tym, na twórcach i aktorach serialu ciąży presja? Czym zaskoczy druga seria "Diagnozy"? Adam Woronowicz do tej pory stronił od serialowych produkcji. Czym przekonali go producenci "Diagnozy"? I jak dzieci Mai Ostaszewskiej odebrały jej rolę w serialu? Z aktorami i producentką serialu Dorotą Kośmicką-Gacke rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wczorajszy wieczór należał do telewizji TVN. Gwiazdy i produkcje stacji zdobyły Telekamery w głównych kategoriach. Najlepszą aktorką została Maja Ostaszewska, odtwórczyni głównej roli w także nagrodzonym serialu "Diagnoza". Martyna Wojciechowska już po raz trzeci zdobyła Telekamerę w kategorii "Osobowość telewizyjna". Weteranką Telekamer jest również Anita Werner - laureatka Telekamery w kategorii "Prezenter informacji". Statuetkę w kategorii "Nadzieja telewizji" otrzymał nasz redakcyjny kolega Filip Chajzer. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Anitę Werner, Martynę Wojciechowską i Adama Woronowicza. Czym jest dla nich ta nagroda?

  Gość Dzień Dobry TVN Adam Woronowicz potrafi wcielić się w rolę księdza, członka bandy i policjanta. W "Diagnozie" gra kryjącego tajemnicę lekarza Jana Artmana. Okazuje się, że aktor ma również potencjał komediowy. Jaki rodzaj żartu lubi? Czy przy budowaniu ról korzysta ze swoich doświadczeń życiowych? Jakim jest ojcem?

  W TVN rusza serial medyczny z wątkami kryminalnymi, zatytułowany "Diagnoza". O fenomenie tego typu produkcji i przygotowywaniu się do ról lekarzy rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN ze scenarzystką Katarzyną Śliwińską-Kłosowicz oraz aktorami: Magdaleną Popławską i Adamem Woronowiczem. Jakie postacie w serialu chcieliby zagrać nasi prowadzący: Dorota Wellman i Marcin Prokop?

  Kinga Burzyńska zabrała kamerę Dzień Dobry Wakacje na plan sesji zdjęciowej aktorów z serialu "Diagnoza". Czy traktują to jak pracę, czy raczej, jak dobrą zabawę i ... kto wygląda jak 2 miliony dolarów? ;)

  Z Mają Ostaszewską, Adamem Woronowiczem i Maciejem Zakościelnym - głównymi odtwórcami ról w serialu medycznym "Diagnoza" - spotkała się w Rybniku dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Aktorzy opowiedzieli jej o kulisach powstawania serialu, który na antenę TVN trafi jesienią tego roku.

  Ruszyły zdjęcia do nowego serialu medycznego, którego akcja toczy się w Szpitalu w Rybniku. O nowej produkcji opowiedzieli nam w Dzień Dobry TVN: Dorota Kośmicka-Gacke, Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN emocje na sam początek tygodnia: o ludzkich namiętnościach i słabościach, o grzechu Artur Żmijewski. W programie także Adam Woronowicz, Dorota Landowska i Sebastian Karpiel Bułecka - kto gra u kogo i kogo? A na koniec: wydaje się to niemożliwe, a jednak! Nasze prababki były szczuplejsze od nas - czy istnieje rozmiar idealny? O Tym Jolanta Lewicka, Kinga Miller i Małgorzata Pieczyńska. Bądźcie z nami o 8:00! Program poprowadzą Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

  W tym roku mija 10 lat od debiutu Wojciecha Smarzowskiego na dużym ekranie. Przez ten czas reżyser zdążył nakręcić pięć filmów, zdobył kilkadziesiąt nagród oraz uznanie recenzentów i zachwyt widzów. O jego nowym filmie "Pod Mocnym Aniołem" rozmawialiśmy z Julią Kijowską i Adamem Woronowiczem. Czy pijaka łatwiej jest zagrać po alkoholu?