Gwiazdy

Tomek z "40 kontra 20": "Wiele bym zmienił, gdybym miał jeszcze raz podejmować różne decyzje"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Tomek Zarzycki "40 kontra 20"

Tomek Zarzycki w finale show "40 kontra 20" wybrał Katarzynę Kilanowską. Po powrocie do Polski zamieszkali ze sobą, ale życie szybko zweryfikowało ich relację. Uznali, że do siebie nie pasują i muszą się rozstać. Kasia jest już szczęśliwie zakochana. Czy serce Tomka też jest zajęte? Czy żałuje decyzji, które podjął w programie?

Tomek o programie "40 kontra 20"

Justyna Piąsta, dziendobry.tvn.pl: Udział w "40 kontra 20" był dla ciebie przygodą życia?

Tomasz Zarzycki: Oczywiście, że tak. To była super przygoda, po to tam poszedłem. Chciałem poznać fajnych ludzi. Gdybym miał jeszcze raz zdecydować się na udział w takim reality show, to bym to zrobił. Było rewelacyjnie, mam bardzo dobre wspomnienia.

40 kontra 20

Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?
Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Nawiązałeś też wiele relacji przyjacielskich. Zarówno z dziewczynami, które mieszkały na glampingu, jak i z Tomem.

Życie nie polega tylko na tym, żeby znaleźć sobie partnerkę czy partnera. Nasza codzienność to nasza rodzina, partner, ale też przyjaciele i znajomi. Cieszę się, że poznałem tyle fajnych dziewczyn. Z Tomem mam teraz świetny kontakt. W programie był jeden incydent, kiedy się poróżniliśmy, ale wyjaśniliśmy to sobie i obecnie mamy jeszcze lepsze flow niż wcześniej.

W finałowym odcinku u twego boku pojawiły się Magda i Kasia. Dlaczego akurat one?

Magda to był mój pierwszy wybór w programie, jak wszyscy dobrze wiedzą. To ona jako pierwsza trafiła do mnie na glamping. Mieliśmy swoje wzloty i upadki, ale myślę, że to wynikało między innymi z tego, że byliśmy w nienaturalnych warunkach. Chciałem być pewien swojej decyzji, dlatego to właśnie ona weszła ze mną do finału. Z kolei w Kasi podobało mi się to, że była taka cicha, nie angażowała się w awantury. Tak mi się wtedy wydawało. Kiedy zobaczyłem, co się działo w odcinkach, a czego ja nie byłem świadkiem w programie, to mam teraz inny punkt widzenia. Myślę, że wiele bym zmienił, gdybym miał jeszcze raz podejmować różne decyzje.

Co masz na myśli? Co byś zmienił?

Niektórymi osobami trochę się rozczarowałem, a niektóre zyskały w moich oczach. Wiele rzeczy zweryfikowało się po obejrzeniu programu. Nie chcę mówić, kogo odesłałbym do domu wcześniej, a kogo bym zostawił, bo życie pisze różne scenariusze. Po prostu teraz wiem, że pewne decyzje były słuszne, a inne nietrafione.

Czy Tomek z "40 kontra 20" jest w nowym związku?

Czy ty i Kasia opuściliście program jako para?

Wyszliśmy z programu jako osoby, które chcą zbudować związek. Tuż po powrocie do Polski dobrze się dogadywaliśmy. Spróbowaliśmy być razem, ale to nie wyszło. Kasia jest teraz w szczęśliwym związku i bardzo się cieszę z tego powodu.

Mówisz, że po obejrzeniu programu twoje postrzeganie niektórych uczestniczek się zmieniło. Zatem kto pozytywnie cię zaskoczył?

Pozytywnie zaskoczyła mnie Amira. Była ciągle w willi z Tomem i zostaliśmy tylko kumplami, ale wydaje mi się, że taka, jaka była w programie, taka jest też w prawdziwym życiu.

A w twoim życiu pojawił się ktoś nowy?

Jeżeli to będzie to, czego szukam, to na pewno nie będę się z tym ukrywał. Na ten moment jestem singlem. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy

Pozostałe wiadomości