Eklektyczne mieszkanie w Lublinie. "Dodatki są najważniejsze. Identyfikują mnie jako gospodynię"

Odpicowane mieszkanie – tu nawet przedpokój ma charakter
W niepozornym bloku w Lublinie znajduje się mieszkanie Magdy, która ma bardzo dużą wyobraźnię i odwagę, jeśli chodzi o dekorowanie. Jej eklektyczne wnętrza w cyklu "Odpicowane mieszkanie" pokazała Katarzyna Jaroszyńska.

Eklektyzm we wnętrzach

Magdalena Krut lubi mocne kolory, kontrasty i bardzo niebanalne dodatki. W jej 53-metrowym mieszkaniu nowe meble są łączone z nowoczesnymi projektami.

- Mój styl to eklektyzm. Uwielbiam go . Jeżeli coś jest w dobrym stanie, to oczywiście tego nie ruszam. Staram się zostawić w takim oryginalnym wyglądzie, ale jeżeli coś trzeba przerobić, to oczywiście bardzo chętnie się za to zabieram - wyznała w Dzień Dobry TVN.

Właścicielka mieszkania lubi, gdy we wnętrzach dużo się dzieje. W jej salonie jest sporo różnorodnych sprzętów, które w połączeniu tworzą niepowtarzalny klimat .

- Jestem maksymalistką. Uwielbiam wszystkiego w domu dużo, najlepiej się czuję w takich wnętrzach i też taka jestem wewnętrznie, bo jestem zawsze bardzo naładowana emocjami. Dużo się śmieję, dużo mam wokół siebie wspaniałych ludzi i wszystkiego musi być na full - mówiła Magdalena Krut.

Charakterystyczne elementy wystroju wnętrz

W lubelskim mieszkaniu szczególnie wiele dzieje się na ścianach. Na każdym kroku są kolorowe, wzorzyste tapety, bądź ramki ze zdjęciami lub plakatami w różnej stylistyce.

- Wszystko, co jest na ścianach, każda jedna rzecz, to są rzeczy, które bardzo lubię i które wizualnie przynoszą mi radość. Mam nadzieję, że nie tylko mi. To m.in. zwierzaki, rośliny i Nowy Jork, który bardzo kocham - wymieniała właścicielka w naszym programie.

Nawet przedpokój wyróżnia się stylowym designem . Chociaż w większości mieszkań te pomieszczenia są traktowane "po macoszemu", Magdalena stwierdziła, że musi dobrze się prezentować, gdyż to pierwsze, co osoby widzą po wejściu do mieszkania.

- Musi być wizytówką dla dalszych pomieszczeń - tłumaczyła lublinianka.

Kuchnia utrzymana jest w klasycznym stylu i oscyluje w odcieniach bieli i czerni, ale zwracają w niej uwagę charakterystyczne elementy.

- Mebel może być zwykły, ale ubranie pomieszczenia stanowi całość. (...) Dodatki są najważniejsze. Identyfikują mnie jako gospodynię domową, jako panią kuchni. Mówią na pewno coś więcej o mnie, niż tylko szare fronty meblowe - dodała Magdalena Krut.

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

podziel się:

Pozostałe wiadomości