eklektyzm

  eklektyzm

  Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła niezwykłe wnętrza w artystycznym stylu.

  W niepozornym bloku w Lublinie znajduje się mieszkanie Magdy, która ma bardzo dużą wyobraźnię i odwagę, jeśli chodzi o dekorowanie. Jej eklektyczne wnętrza w cyklu "Odpicowane mieszkanie" pokazała Katarzyna Jaroszyńska.

  Tym razem Katarzyna Jaroszyńska w swoim cyklu "Odpicowane mieszkanie" odwiedziła jedną z podwarszawskich miejscowości. Państwo Kowalscy niedawno skończyli gruntowny remont. Efektami podzielili się na naszej grupie na Facebooku. Trzeba przyznać, że niektóre elementy wystroju wnętrz naprawdę zaskakują.

  W Cieszynie, w starej kamienicy, mieszka czteroosobowa rodzina. Do dyspozycji mają 84 metry kwadratowe. Właściciele mieszkania lubią rzeczy, które mają historię. Katarzyna Jaroszyńska, autorka cyklu "Odpicowane mieszkanie", uważa, że panuje tu eklektyzm pełną gębą. Co w ich salonie przykuwa uwagę? Kto zaprojektował meble do kuchni? I skąd wzięli wielkie łoże do sypialni?

  Agata Pietrow jest kolejną bohaterką naszego cyklu "Odpicowane mieszkanie". Jej królestwem jest ponad 100-metrowe mieszkanie. Panuje tu artystyczny miszmasz oraz dobra energia. Agata urządzając mieszkanie wykorzystała wiele ciekawych elementów. Gdzie szukała inspiracji? Agatę odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.