odpicowane mieszkania

  Tym razem w cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska pokazała widzom dom, w którym salon i kuchnia charakteryzują się klasyką. Szaleństwem za to porywa sypialnia. To wnętrza właścicielki, która ma artystyczną duszę.

  Obecnie ludzie prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych sposobach urządzania wnętrz. Niektórzy jednak wolą zainspirować się prostotą i klasyką. Do tej drugiej grupy ludzi należą państwo Siotor. W cyklu "Odpicowane mieszkanie" pokazali swój monochromatyczny dom.

  Coraz częściej ludzie podchodzą do urządzania mieszkania w ekologiczny sposób i zamiast kupować nowe meble, odnawiają te, które już mają swoją historię. W podobny sposób działają państwo Gajdiss. Katarzyna i Konrad dają nowe życie rzeczom znalezionym na śmietnikach oraz złomowiskach.

  Mieszkanka jednego z warszawskich bloków udowadnia, że podczas urządzania wnętrz nie trzeba inspirować się jednym stylem, a można kilkoma jednocześnie. Milena Filipek pokazała swoje lokum w cyklu "Odpicowane mieszkanie" i zachwyciła Katarzynę Jaroszyńską.

  W jubileuszowym, 200. odcinku cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska nie odwiedziła domu, lecz ciężarówki. Sprawdziła, jak kierowcy urządzają sobie wnętrza wielkich aut, by poczuć tam domowy klimat.

  Anna i Michał Króliczek mieszkają w Rybniku, w jednym z segmentów o powierzchni 147 m2. W cyklu "Odpicowane mieszkanie" pokazali Katarzynie Jaroszyńskiej swoje lokum i opowiedzieli, jak udało im się w nim połączyć przeszłość ze współczesnością.

  Szmulki uchodzą za jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc w Warszawie. To właśnie tutaj, w starej kamienicy, mieszka Magdalena Śliwka. Kobieta zaprosiła nas do siebie, aby w ramach cyklu "Odpicowane mieszkanie" pokazać swoje lokum.

  Katarzyna Jaroszyńska w swoim cyklu pokazuje mieszkanie, w którym przenikają się elementy stylu glamour i francuskiego. Udało się w nim harmonijnie połączyć blask i elegancję. Rezultat jest zaskakujący.

  W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się urządzanie wnętrz w stylu PRL-u. Coraz więcej osób kupuje meble z tamtego okresu i nadaje im nowy charakter. Katarzyna Jaroszyńska w swoim cyklu pokazała jedno z mieszkań w Nowej Hucie z klimatycznymi sprzętami.

  W niepozornym bloku w Lublinie znajduje się mieszkanie Magdy, która ma bardzo dużą wyobraźnię i odwagę, jeśli chodzi o dekorowanie. Jej eklektyczne wnętrza w cyklu "Odpicowane mieszkanie" pokazała Katarzyna Jaroszyńska.

  Sopot to miasto starych willi i kamienic. Wnętrze jednej z nich odwiedziliśmy w cyklu "Odpicowane mieszkanie". Gaweł Czajka pokazał widzom swoje wymarzone lokum i opowiedział o jego długotrwałym remoncie.

  Niezwykłe 180-metrowy lokal stał się bohaterem cyklu "Odpicowane mieszkanie". Wnętrze pełne przestrzeni i oryginalnych mebli vintage zachwyciło Katarzynę Jaroszyńską. Alicja i Karol Łukaszewicz urządzali je samodzielnie.

  Nowoczesne wnętrza da się w świetny sposób połączyć meblami i szkłem z epoki PRL-u. Udowadnia to lokum Agnieszki Figzał, które zostało bohaterem cyklu "Odpicowane mieszkanie". Miejsce w centrum Wrocławia, gdzie nowe bloki stawiane są obok starych kamienic, zachwyciło internautów.

  Tym razem Katarzyna Jaroszyńska ze swoim cyklem "Odpicowane mieszkanie" zawitała do kamienicy na warszawskiej Pradze. Choć lokum Marcina Osińskiego ma zaledwie 70 m2 jest absolutnie magicznym wnętrzem. Wszystko dlatego, że w środku znajdują się setki roślin.

  Choć tym razem Katarzyna Jaroszyńska ze swoim cyklem "Odpicowane mieszkanie" znalazła się w Gdańsku, wnętrze przypominało wystrój zza oceanu. Zobaczcie niezwykłe mieszkanie w odcieniach złota, różu i fioletu. Czym podczas projektowania inspirowała się jego właścicielka?

  Choć Katarzyna Jaroszyńska swój cykl "Odpicowane mieszkanie" realizuje 5. rok i odwiedziła już prawie 170 domów i mieszkań w całej Polsce, o wnętrzach z najnowszego odcinka mówi: "Czegoś takiego jeszcze nie widziałam". Co zrobiło na niej takie wrażenie?

  Tym razem Katarzyna Jaroszyńska trafiła na spokojną ulicę w górnym Sopocie z kamienicami z początku XX wieku. To właśnie tam mieszkają Katarzyna i Dariusz Antończyk z trójką swoich pociech. Jakiś czas temu zamieścili oni na facebookowej grupie "Odpicowane mieszkanie" zdjęcia swojego lokum. Teraz pokazali je przed kamerami.

  Agnieszka Fleischer zgłosiła się do naszego cyklu, zamieszczając zdjęcia domu na facebookowej grupie "Odpicowane mieszkanie". Kasia Jaroszyńska postanowiła odwiedzić z kamerami rodzinę i sprawdzić, co kryją te niesamowite wnętrza.

  Monika i Łukasz wybudowali swój wymarzony dom w Inowrocławiu i urządzili go w stylu glamour. Ich córka Zuzia postanowiła natomiast zamieścić zdjęcia pięknych wnętrz na naszej facebookowej grupie „Odpicowane mieszkanie”. Elegancki styl docenili internauci, a Katarzyna Jaroszyńska zdecydowała się odwiedzić rodzinę z kamerami.

  Kolejną bohaterką cyklu "Odpicowane mieszkanie" jest Anita Wasilewska, która mieszka na 72 metrach kwadratowych. Właścicielka mieszkania lubi remonty, dlatego jej mieszkanie przechodzi metamorfozę średnio raz w roku. Po ostatniej zmianie w mieszkaniu dominuje styl Hamptons. Przypomnijmy, że Hamptons to amerykański, nadmorski kurort dla nowojorskich elit. Mieszkanie urządzone w tym stylu jest bardzo przytulne, ale jednocześnie eleganckie. Skąd pomysł, by zaaranżować wnętrze akurat w tym stylu? Panią Anitę odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.