Choć ekstremalne modyfikacje ciała wywołują negatywne komentarze, to jednak coraz więcej osób poddaje się zabiegom polegającym na wszczepianiu pod skórę implantów magnetycznych, rozcięciu końcówki języka, rozciąganiu dziurek w uszach, czy przebijaniu policzków ostrymi metalowymi prętami. Dlaczego to robią? Czy takie postępowanie można zaliczyć do zaburzeń osobowości? zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN psychiatrę Rodryga Reszczyńskiego.
Dobrze zbudowane ciało pokryte tatuażami, makijaż na twarzy, zmieniony kształt czaszki i dodatkowa para kłów - tak wygląda Aleksander Shpak, nazwany przez internautów Człowiekiem Smokiem. "Urodziłem się na wsi. Tam panowała jedna zasada: bijesz albo ty, albo ciebie. Po tym, jak wielokrotnie zostałem pobity, postanowiłem wziąć się za siebie" - wyznał dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Żeni Klimakinowi. Zbudowanie formy mu jednak nie wystarczało. W wieku 26 lat zaczął malować paznokcie i robić makijaż. Dlaczego zdecydował się na tak radykalny krok, jak zmiana ustawienia kości jarzmowych i kształtu oczu? Czy nadal czuje się mężczyzną? Ile kosztowały go operacje plastyczne i zabiegi dentystyczne? Czym zajmuje się zawodowo? I co na to wszystko rodzice? Koniecznie zobaczcie tę rozmowę!
Veronica xRonix Blades od 16. roku życia zmienia swoje ciało. Oprócz implantów i kolczyków wszczepiła sobie czip, za pomocą którego może połączyć się z Internetem. Od czego zaczęła modyfikacje? Co do tej pory zmieniła w swoim wyglądzie? Czy jest coś, czego nigdy nie zrobiłaby sobie? Dlaczego wyjechała z Polski? Czy w Londynie ma hejterów? Z Miss xRonix rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.