Małgorzata Kożuchowska

  Małgorzata Kożuchowska

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN! A w programie: świetni na każdą porę roku – bracia Golcowie. W swoim ogrodzie żegnają ostatni weekend lata. W programie także: w zgodzie z naturą... Natasza Urbańska, a potem Beksiński, jakiego znali tylko najbliżsi, czyli w rodzinnym domu artysty. A na koniec w Dzień Dobry TVN, co Bartłomiej Topa ma wspólnego ze skrzypkiem z zespołu Zakopower? Bądżcie z nami w sobotę od 8:30! Program poprowadzi Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Na planie serialu "Prawo Agaty" z Małgorzatą Kożuchowską, rozmawiała Katarzyna Olubińska. Czy w nowej serii możemy liczyć na zmianę, dość napiętych, relacji między Agatą i prokurator Okońską, czy w życiu serialowej Marii pojawi się ktoś nowy, a czego Małgorzata Kożuchowska oczekuje od swojego męża?

  Ikona stylu. Po kim odziedziczyła szyk, dobry smak i elegancję? Kto pomaga aktorce w doborze strojów? Z Małgorzata Kożuchowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Każdy kto nie mógł się już doczekać dalszych losów prokurator Marii Okońskiej wreszcie będzie się czuł usatysfakcjonowany. Startuje nowy sezon „Prawa Agaty”. Do obsady dołączy między innymi Ania Derszowska, wcielając się w rolę prokurator Czerskiej. Obie panie dziś na naszych kanapach!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, co połączyło Marcina Tyszkę, Małgorzatę Kożuchowską, Dawida Wolińskiego, Joannę Krupę i program "Top Model".

  Małgorzata Kożuchowska, czy to na planie „Prawa Agaty”, czy na deskach teatru czerpie jednakową satysfakcję z wykonywanej pracy. Teraz jednak przyszedł czas na wakacje. Jak wypoczywa piękna pani prokurator? Dowiedziała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Piękna, silna, zdolna. W życiu idzie jak burza. Tym razem w "Prawie Agaty" gra zdeterminowaną i preferencyjnie ubraną panią prokurator. Dziś, o 21:00 w telewizji TVN, będzie miała miejsce premiera jej postaci. A już teraz aktorkę gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na konferencji prasowej nowego prawniczego serialu TVN "Prawo Agaty". Główna bohaterka, mecenas Agata, jednego dnia traci wszystko i jak mówi Agnieszka Dygant, spada na samo dno. Daria Widawska gra przyjaciółkę głównej bohaterki, a Małgorzata Kożuchowska wciela się w postać prokuratora. Kim w tym serialu jest Leszek Lichota?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na imprezie "Poland why not" zapytała Patricię Kazadi, Mietka Szcześniaka, Żorę Korolyova oraz Aleksandrę Szwed o najtrudniejszy występ w ich życiu. Zdradziła także, gdzie naprawdę mieszka Żora!

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Małgorzatą Kożuchowską podczas wyjątkowej sesji fotograficznej. Dowiedziała się od aktorki, co łączy ją, Fundację "Mam marzenie” i Macieja Zienia oraz co Małgorzata zawdzięcza swojej mamie, jaką niespodziankę sprawiła swojej rodzinie oraz jak staje się ikoną mody?

  Nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska asystuje Filipowi Bobkowi podczas konkursu gotowania. Co ugotował Filip, które zajął miejsce i czy wyprzedził swoich przeciwników: Agustina Egurrolę i Annę Wendzikowską?

  Czy Michał Piróg przeprosi Nataszę Urbańską? Ile kosztowało futro Małgorzaty Kożuchowskiej? Tylko w Dzień Dobry TVN dziennikarka Ewa Wojciechowska zdradza kolejny tajemnice afery futrzanej.