Anna Wendzikowska

  Anna Wendzikowska

  Kto najbardziej "gwiazdorzył" na planie filmu Muppety, czy łatwiej gra się z kukiełkami czy ludźmi i dlaczego kochamy Muppety? Wszystko to, Annie Wendzikowskiej, zdradzili Jason Segel i Walter!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przy okazji premiery filmu „Dziewczyna z tatuażem” przeprowadziła wywiad z odtwórcą głównej roli Danielem Craigiem. Czy czyta w Internecie krytyczne opinie na swój temat i do jakiego nałogu wrócił?

  Są takie gwiazdy w polskim show-biznesie, które słyną z burzliwych kłótni i rozstań "na chwilę". Jednak pomimo zwad i sprzeczek ciągle wracają do swoich partnerów. Jak skutecznie rozstać się z partnerem i czy warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Beatę Tyszkiewicz, aktorkę Annę Nowak-Ibisz, dziennikarkę Annę Wendzikowską oraz psychologa Małgorzatę Ohme.

  Zyskał światową sławę jako mąż Madonny. Wyreżyserował takie filmy jak "Przekręt" czy "Porachunki". Właśnie wraca z drugą częścią przygód legendarnego brytyjskiego detektywa Sherlocka Holmesa. Reżyser Guy Ritchie opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej o swoim najnowszym filmie i zdradził, kogo chciał obsadzić w roli Sherlocka Holmesa.

  Gra od 5. roku życia. Był uzależniony od alkoholu i narkotyków, przez co jego kariera miała wzloty i upadki . Przy okazji premiery najnowszego filmu "Sherlock Holmes: Gra Cieni" dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad z Robertem Downeyem Jr. Jak aktor odreagowuje stres?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad z najgorętszą parą Hollywood: Salmą Hayek i Antonio Banderasem. Opowiedzieli o wspólnej pracy, o Warszawie, polskich nauczycielach oraz o tym co, oprócz aktorstwa, wychodzi im najlepiej.

  Ekskluzywnego wywiadu, naszej reporterce Ani Wendzikowskiej, udzieliły jedne z największych gwiazd światowego kina: Kermit Żaba i Świnka Piggy! Dowiedzieliśmy się kiedy Muppety, oczywiście triumfalnie, wracają na ekran oraz, czy Kermit i Piggy wreszcie się pobiorą!

  Sławę zdobył dzięki roli Troya Boltona w filmie "High School Musical". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, przy okazji premiery filmu "Sylwester w Nowym Jorku " rozmawiała z Zackiem Efronem.

  Od zawsze chciał zostać reżyserem. Nakręcił takie filmy jak: "Sin City" czy "Desperado". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Robertem Rodriguezem przy okazji premiery filmu "Mali agenci: Wyścig z czasem ". Ten wywiad możecie zobaczyć tylko na naszej stronie internetowej!

  Druga część nagrodzonego Oskarem filmu animowanego "Tupot małych stóp" od dziś jest na naszych ekranach. Czy i tym razem historia tańczących pingwinów podbije serca widzów? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorami: Elijah Woodem i Robinem Williamsem oraz reżyserem filmu.

  Zaczynał swoją karierę jako komik, ale nie stroni także od ról dramatycznych. Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad z Robinem Williamsem, przy okazji premiery filmu "Tupot małych stóp 2" . Jak aktor zapamiętał Polskę i jakie słowa umie powiedzieć w naszym, niełatwym języku?

  Nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska asystuje Filipowi Bobkowi podczas konkursu gotowania. Co ugotował Filip, które zajął miejsce i czy wyprzedził swoich przeciwników: Agustina Egurrolę i Annę Wendzikowską?

  Na nasze ekrany wchodzi film "Mali agenci wyścig z czasem". To czwarta część filmu o dzieciach-szpiegach. Choć jest to film o dzieciach i dla dzieci, dorośli też znajdą w nim coś dla siebie. W filmie zagrała Jessica Alba, z którą spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Uroczysta premiera „Listów do M.” , najnowszej produkcji TVN z plejadą największych polskich gwiazd, odbędzie się 9 listopada w Warszawie. A już teraz, w studiu Dzień Dobry TVN dziennikarka Anna Wendzikowska i stylistka Dorota Williams opowiedziały, jak wyglądają największe, światowe premiery filmowe. Jak powinnam być ubrana gwiazda, by błyszczeć na czerwonym dywanie?

  W Londynie, z okazji premiery filmu "Giganci ze stali", Anna Wendzikowska spotkała się z Hugh Jackmanem. Jaki jest prywatnie najseksowniejszy mężczyzna świata? Czy jest surowym rodzicem? Dlaczego zwykle gra bez butów?

  Anna Wendzikowska opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, o czym będzie jej książka. Czy ma już wydawcę i, kiedy powieść ujrzy światło dzienne?

  Szansę na kryształową kulę straciła Ania Wendzikowska. Tym razem uczestnicy musieli zmierzyć się z walcem wiedeńskim i sambą. Kto zdobył najwięcej punktów jurorskich? Który duet oczarował widzów? W Dzień Dobry TVN gościmy jurorkę "Tańca z gwiazdami" Iwonę Pavlović oraz Anię Wendzikowską, która musiała pożegnać się z programem.