Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Marta Pałucka, tegoroczna Miss World Poland już dziś leci do Chin, gdzie będzie reprezentować nasz kraj w konkursie Miss World. Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Martą podczas ostatnich przymiarek konkursowych kreacji. Czego najbardziej obawia się nasza reprezentantka? I dlaczego w tym roku dziewczyny nie będą prezentować się w kostiumach kąpielowych?

  Podobno każdy fotograf poprawia swoje zdjęcia w programach graficznych. Od czego zależy dobre zdjęcie? Czy gwiazdy są zwolennikami poprawiania swoich własnych zdjęć? Co im najbardziej przeszkadza? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Katarzyna Bujakiewicz poskarżyła się dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że jej partner nadal jej się nie oświadczył. Piotrze, apelujemy do Twoich uczuć - oświadcz się wreszcie Kasi. Jeśli tego nie zrobisz, to podczas każdej premiery kolejnej części Listów do M. będzie Ci to wypominać ;)

  Podobno takiego otwarcia nie było od ponad 30 lat. "Listy do M. 2" w pierwszy weekend obejrzało aż 586 tys. widzów! Fabuła filmu jest oparta na miłości, dlatego też obecna na premierze Agnieszka Jastrzębska zapytała Macieja Stuhra i Romę Gąsiorowską o to, czy wierzą w romantyczną miłość od pierwszego wejrzenia? Które z nich jest bardziej sentymentalne, a które twardo stąpa po ziemi?

  Według tygodnika Wprost Cezary Pazura to jeden z najbardziej wpływowych celebrytów. Które miejsce zajął aktor i za co został doceniony? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Tygodnik "Wprost" opublikował listę najbardziej wpływowych polskich gwiazd. Większość osób figurujących w zestawieniu jest związana ze stacją TVN. Za co redakcja tygodnika doceniła Marcina Prokopa i Dorotę Wellman? I które miejsce w rankingu zajął prowadzący Dzień Dobry TVN Jarosław Kuźniar?

  Jakie zasady obowiązują na czerwonym dywanie? Co wypada, a czego nie wypada robić? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Dorotę Gardias, Małgorzatę Sochę, Paulinę Krupińską, Katarzynę Sowińską, Krzysztofa Gojdzia, Zuzannę Wachowiak i Blankę Jordan.

  Małgorzata Socha jest córką wojskowego, dlatego Święto Niepodległości było w jej rodzinie zawsze kultywowane. Co tego dnia najbardziej wzrusza aktorkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Rozenek przygotowuje się do nowego programu TVN "Damą być". Gwiazda będzie uczyć savoir vivre'u i dobrego wychowania wulgarnie zachowujących się kobiet. Czy jako młoda dziewczyna Małgosia sama przechodziła okres buntu? Czy potrafi przyjąć krytykę? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Rozenek też o to, jak reagowała, gdy zwracano jej uwagę za nieodpowiedni strój.

  Ania Dąbrowska po czterech latach przerwy wydaje kolejną płytę. W studiu nagraniowym gwiazdę odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Album promuje bardzo osobisty singiel "Nieprawda". O czym opowiada? I dlaczego Ania po napisaniu piosenki chciała oddać ją komuś innemu?

  Maciej Zakościelny dołączył do ekipy przy drugiej części "Listów do M. 2". O względy jego bohatera zabiegają aż dwie kobiety. O podobnej sytuacji marzy większość mężczyzn ;) Maciek był zadowolony czy raczej zakłopotany zaistniałym faktem? O miłosnych rozterkach z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Marta Żmuda Trzebiatowska na premierę filmu "Listy do M. 2" przyszłą razem ze swoim mężem. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie razem. Jak jej mąż znosi zainteresowanie mediów? Czy go to nie meczy?

  Tęsknota Macieja Stuhra za Romą Gąsiorowską była bodźcem do powstania "Listów do M. 2". Tak uważa sam aktor ;) Para nie widziała się ze sobą od zakończenia zdjęć do pierwszej części filmu. Jakie towarzyszył im obawy związane z kontynuacją "Listów do M"? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Grafik aktorki jest ostatnio przepełniony zawodowymi zobowiązaniami. Jak Małgorzata Kożuchowska dzieli swój czas między opieką nad synkiem a pracą? Czy nie bała się, że jej roczna przerwa związana z ciążą i urlopem macierzyńskim wykluczy ją z rynku pracy?

  Tomasz Karolak w filmie "Listy do M. 2" dopiero co odkrywa, czym jest ojcowska miłość. Czy grając świeżo upieczonego tatę Karolak czerpał z własnego doświadczenia? Jakim jest ojcem dla dwójki swoich dzieci? Czy jest wymagający czy raczej pobłażliwy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sebastian Karpiel-Bułecka twierdzi, że ma trudny charakter i podziwia swoją partnerkę Paulinę Krupińską za to, że ta znosi jego humory. O komentarz do tej wypowiedzi poprosiła Paulinę dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, jaką piękną suknię miała na sobie nasza Miss. Z czego - według Marcina Prokopa - kreacja była wykonana? Komu Paulina zawdzięcza obecną figurę?

  Na rynku wydawniczym ukazała się kolejna książka Agnieszki Chylińskiej "Zezia i wszystkie problemy świata". To już trzecia książka artystki o uwielbianej przez dzieciaki bohaterce. O czym jest ta historia? Czy książka jest w postaci audiobooka? I co z kolejną płytą artystki? Z Agnieszką Chylińską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ich Troje istnieje na rynku muzycznym 20 lat. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska odwiedziła salę prób, w której zespół przygotowuje się do swojego jubileuszowego koncertu. Dowiedziała się, co Michał Wiśniewski ze swoją ekipą przygotowuje dla fanów. Czy - mimo "wszywki" - wzniesie toast z okazji dwudziestolecia?

  Na specjalnej prezentacji kolekcji wielkiego domu mody nie zabrakło dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej. Spotkane tam gwiazdy zapytała o "ubraniowe obiekty pożądania". O czym marzyli: Katarzyna Kolenda-Zaleska, Magdalena Steczkowska, Dawid Woliński, Marta Kuligowska i Zosia Ślotała? Zobaczcie, co się działo po otworzeniu drzwi.

  Gwiazdy lubiące eksponować swoje ciała, albo te marzące o dużym rozgłosie, chętnie pokazują się w kreacjach, które nie pozostawiają wiele dla wyobraźni. Które z nich przodują w odsłanianiu swoich wdzięków? O kreacjach gwiazd rozmawialiśmy z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską i stylistką Zosią Ślotałą. Co chciał zrobić Jarek Kuźniar na widok zdjęcia przedstawiającego "jego przyjaciółkę sprzed dwóch tygodni" Joannę Krupę w olśniewającej, skąpej kreacji?

  Kto rządzi w domu Pazurów? Cezary czy Edyta? Czy para przechodziła kryzysy? Jakie maja rady dla innych, wieloletnich małżeństw? O wzloty i upadki w małżeństwie Pazurów zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W czym tkwi sekret popularności programu Mam Talent? Co się dzieje za kulisami show i jak w przerwach między nagraniami odpoczywają prowadzący i członkowie jury? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Włodarczyk na ostatni pokaz mody przyszła ze swoją fanką. Magda od wielu lat prowadzi aktorce fanpage. Jak dziewczyna przekonała do siebie Włodarczyk? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była też ciekawa, czy dziewczyny lubią się również prywatnie.

  W minionym tygodniu odbyły się aż trzy pokazy mody. Czy gwiazdom wypada pokazać się na każdej tego typu imprezie? Czy obierają strategię bywania? Po co to robią? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Nie tylko polskie modelki robią światowe kariery. W Dzień Dobry TVN gościliśmy trzech polskich modeli: Dominika Sadocha, Adriana Włodarskiego i Stasia Gulkowskiego, którzy są często zatrudniani w pokazach mody zagranicznych projektantów i pozują w sesjach dla kolorowych magazynów. Zapytaliśmy ich, jaka jest miara sukcesu w świecie mody i jak godzą życie prywatne z zawodowym. Obok nich zasiadła nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Czy rzeczywiście modele i modelki nie muszą mieć talentu, a w ich zawodzie potrzebna jest tylko ładna twarz i figura?

  Edyta Pazura, Agnieszka Szulim, Zofia Ślotała, Paulina Krupińska, Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan powiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, jak wyglądał ich styl pięć lat temu. Która z nich przyznała się do kilku modowych wpadek?

  Czy wokalistka przymierza się do ślubu ze swoim wieloletnim partnerem? O jakiej marzy sukni i, u którego projektanta gwiazda zamówi garnitur dla narzeczonego? Patrycję Markowską zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.