Związki i seks

Oświadczyła się chłopakowi. Teraz walczy z hejtem. "Musimy przełamać te normy i żyć pełnią życia"

Związki i seks

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Daily Mail
Oświadczyny

27-letnia Sukhmin postanowiła oświadczyć się swojemu partnerowi Shirazowi podczas romantycznego spaceru w Vancouver. Wyjątkową chwilę uwieczniono na krótkim nagraniu, które szybko stało się hitem w sieci. Niestety, nie wszystkim spodobała się decyzja dziewczyny. 

TikTokerka oświadczyła się chłopakowi

W większości krajów na świecie dalej panuje przeświadczenie, że to mężczyzna powinien poprosić ukochaną o rękę. Dla wielu osób odwrócenie tych ról wydaje się być "nie na miejscu". Jednak coraz częściej to właśnie panie decydują się postawić ten ważny dla związku krok.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Tak było w przypadku 27-letniej Sukhmin. TikTokerka oświadczyła się swojemu partnerowi podczas spaceru w Vancouver. Uklęknęła przed ukochanym, a ten bez zastanowienia przyjął jej propozycję. Zarówno rodzina jak i przyjaciele pary byli pozytywnie zaskoczeni odważną postawą kobiety.

"Kontrowersyjne" oświadczyny

Romantyczny gest uchwycono na krótkim nagraniu. Sukhmin postanowiła podzielić się nim w sieci. 27-latka nie spodziewała się, że film zyska taką popularność. Do tej pory obejrzały go prawie 2 mln osób. Pod nagraniem pojawiło się wiele pozytywnych reakcji.

- "Chciałbym, żeby moja dziewczyna mi się oświadczyła", "Też oświadczyłam się mojemu mężczyźnie", "Pięknie, wygląda na szczęśliwego i wzruszonego" - czytamy pod postem.

Oświadczyny Źródło: TikTok

Nie wszyscy jednak zaakceptowali nieco mniej tradycyjne oświadczyny. Jak czytamy na portalu Daily Mail, TikTokerka musiała zmierzyć się także z falą hejtu. Podkreśliła, że nienawiść pochodziła głównie od kobiet, a większość mężczyzn zareagowała na film pozytywnie. Pisano m.in. że nie ma do siebie szacunku i powinna się wstydzić.

- W naszym społeczeństwie zawsze chcemy równości, ale z powodu uprzedzeń kulturowych zawsze istnieje opór - tłumaczyła 27-latka w rozmowie z dziennikarzami. - Naprawdę wierzę, że musimy przełamać te normy i żyć pełnią życia - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Daily Mail

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Levente Bodo/TikTok/Sukhmingarcha

Pozostałe wiadomości