O tych zaręczynach mówiła cała Polska. "Rzeczywistość lepsza niż film"

20240523-DDTVN-13
Źródło: Dzień Dobry TVN
Zaręczyny jak z filmu
Zaręczyny jak z filmu
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocno
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość rośnie wokół nas
Miłość rośnie wokół nas
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Miłość, która nie zna granic
Miłość, która nie zna granic
Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki
Dom pełen miłości
Dom pełen miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Tymi zaręczynami żyła nie tylko Polska, ale usłyszał o nich cały świat. Scena niczym z komedii romantycznej miała miejsce na pokładzie samolotu Polskich Linii Lotniczych, który miał lecieć z Warszawy do Krakowa. Ona - jest stewardessą. On – pilotem. Dziś są narzeczeństwem. Jak wyglądał wielki dzień? O tym zakochani Paula Frączek i Konrad Hanc opowiedzieli w Dzień Dobry TVN..

Wzruszające zaręczyny na pokładzie samolotu

Te zaręczyny z pewnością zapamięta nie tylko główna bohaterka, ale i pasażerowie szczęśliwego lotu. Podczas wspólnego rejsu, zamiast standardowego powitania za pośrednictwem interkomu, kapitan Hanc postanowił wyjść do pasażerów. Wzruszony, wyjawił zgromadzonym, że na pokładzie przebywa "bardzo ważna osoba" – jego partnerka Paula. W pewnym momencie uklęknął z bukietem kwiatów i zapytał ukochaną, czy zostanie jego żoną. Stewardessa przebiegła przez środek pokładu, aby odpowiedzieć "Oczywiście, że tak!". Wkrótce zarejestrowany film trafił do sieci, gdzie stał się hitem.

DD_20240523_Zareczyny_umont_REP
Wyjątkowe zaręczyny na pokładzie samolotu
Źródło: Dzień Dobry TVN

- Trochę nas to zaskoczyło. To, że dowiedzą się ludzie w firmie, to było pewne, ale że tak bardzo to wypłynie, to nie - przyznała Paula.

Jak wyglądały kulisy zaręczyn? Jak się okazuje, Konrad zaangażował w to wydarzenie nie tylko rodzinę i przyjaciół, ale także personel pokładowy i kierownictwo. Wszystkie ustalenia poczynił już kilka miesięcy wcześniej.

- Musiałem za plecami Pauli zaplanować z działem planowania, żebyśmy polecieli na wspólny lot. Nasze kierownictwo było poinformowane, żeby uzyskać zgodę, nasi znajomi, żeby mieli czas. Z szefową pokładu było ustalone wcześniej, że Paula zostanie wybrana do pracy z tyłu samolotu. Nasi goście wchodzili na końcu boardingu i zajmowali miejsca z przodu – opowiadał Konrad.

Podniebne wyznanie miłości

Paula nie ukrywa, że spodziewała się, że ukochany planuje zaręczyny. Choć nie wiedziała, gdzie i kiedy zamierza to zrobić, wszystkie znaki na niebie podpowiadały jej, że coś jest na rzeczy. Dwa miesiące wcześniej Konrad bowiem pojechał do rodziców ukochanej i poprosił ich o rękę córki. Szczęśliwa mama podczas rozmowy wspomniała Pauli o wizycie i o bukiecie kwiatów, jaki otrzymała od pilota. Kolejnym dowodem były screeny ze wstępnymi rezerwacjami biletów dla bliskich Pauli.

- Mama się za bardzo pochwaliła. Nie mogła się już doczekać. Konrad chciał najpierw załatwić wszystko z rodzicami, nie przemyślał tego, że moja mama bardzo się ekscytuje takimi rzeczami i bardzo ciężko utrzymać jej to w tajemnicy. Konrad zapomniał też, że udostępnia mi album ze zdjęciami. Tam były screeny ze zdjęciami rezerwacji biletów na lot – wspominała Paula.

Zaręczyny na pokładzie samolotu były jednak wielkim zaskoczeniem i niespodzianką dla partnerki. Ta bez wahania odpowiedziała: tak.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?