Przyszły ojciec tęskni za byłą dziewczyną. Chce nadać córce jej imię. "Nie widzę problemu, żona już tak"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Ile warto wiedzieć o przeszłości partnera?
Ile warto wiedzieć o przeszłości partnera?
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Nie ma miłości bez zazdrości?
Kłótnie w związku
Kłótnie w związku
Tęsknota za kimś, kto kiedyś odgrywał w naszym życiu istotną rolę, może być na tyle duża, że pragniemy uhonorować pamięć o tej osobie w teraźniejszości. Problem pojawia się wtedy, kiedy tą osobą jest eks i kiedy swoim zachowaniem ranimy obecnych partnerów. Mistrzem w tej dziedzinie jest pewien przyszły ojciec, który opisując w sieci własną historię, szukał wsparcia wśród internautów, jednak spotkał się z ostracyzmem.

Przyszły ojciec chce nadać córce imię byłej dziewczyny

Pewien internauta podzielił się w sieci swoją historią o miłosnym trójkącie, który tworzy wraz z niezadowoloną z tego faktu żoną i zmarłą przed laty dziewczyną - obiektem ogromnego uczucia i trwających do tej pory westchnień. Mężczyzna niebawem zostanie ojcem i choć jeszcze nie poznał płci oczekiwanego dziecka, jest przekonany, że jeżeli na świat przyjdzie dziewczynka, będzie miała na imię tak jak jego poprzednia partnerka.

Ku zdziwieniu autora internetowego wpisu żona nie jest zachwycona tym pomysłem. - Czy to dlatego, że jest to imię mojej zmarłej eks? Tęsknię za nią każdego dnia, więc pomyślałem, że będzie to sposób na uhonorowanie jej. Szczerze mówiąc, nie widzę problemu, ale moja żona już tak. (...) Powiedziała mi, że nie czuje się komfortowo z nazywaniem dziecka imieniem mojej zmarłej dziewczyny. Nie wiem, czy czuje się niepewnie, czy może ciąża ją stresuje, ale po prostu nie chce przystać na mój pomysł - żalił się na forum.

Mężczyzna, który nie zdobył się na odwagę, by ujawnić w sieci swoją tożsamość, opowiedział nieco więcej o utracie ukochanej dziewczyny, z którą kiedyś łączyło go płomienne uczucie.

- Ona odeszła, a ja byłem absolutnie zdruzgotany. Nadal bolesne jest myślenie o tym i zawsze wyobrażałem sobie nazwanie dziecka ku jej pamięci. Uwielbiam też samo imię. Była moją najlepszą przyjaciółką i utrata jej była po prostu straszną rzeczą - oznajmił cytowany między innymi przez portal kidspot.com.au.

Nazwanie dziecka imieniem byłego partnera - reakcja internautów

Użytkownicy forum internetowego, na łamach którego została opisana historia o zmarłej eks i imieniu dla dziecka, skrytykowali postawę przyszłego ojca. Doradzili mężczyźnie, by nigdy więcej nie poruszał tej kwestii przy swojej żonie.

- Nazwijmy nasze dziecko po miłości mojego życia!? Co za durny pomysł.

- Koleś, naprawdę? Odpuść ten temat i nigdy do niego nie wracaj. Nigdy!

- Dziecko ma dostać imię po zmarłej kobiecie? Na dodatek byłej dziewczynie? Czy tylko ja uważam, że pomysł jest głupi? - komentowali.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: juanma hache/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości