Związki i seks

Miłosne zaklęcia są skuteczne? Oto te, na punkcie których wiele kobiet oszalało: "Zadziałało od razu"

Związki i seks

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
glamour.pl/Tik Tok
osoba, która wróży

Mogłoby się wydawać, że nie da się nikogo zmusić do miłości. Tymczasem na popularnej platformie Tik Tok można znaleźć wiele miłosnych zaklęć mające sprawić, że osoba, którą jesteśmy zainteresowani w końcu zwróci na nas uwagę. Czy to działa? Internauci nie mają najmniejszych wątpliwości.

Miłosne zaklęcia. Co to takiego?

Niemal każdy z nas chce kochać i być kochanym. Niestety, czasem zdarza się, że obdarzamy uczuciem kogoś, kto nie jest nami zainteresowany i zupełnie nie zwraca na nas uwagi. Mogłoby się wydawać, że w takich sytuacjach należy zapomnieć o obiekcie naszych westchnień i po prostu żyć dalej. Są jednak osoby, które się tak łatwo nie poddają.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Na Tik Toku - niezwykle popularnej platformie do zamieszczania filmów - można znaleźć bardzo dużo nagrań z tzw. miłosnymi zaklęciami. Choć może się wydawać, że rzucanie czarów i uroków jest niedorzeczne, to nagrania prezentujące formułki, które mają nam pomóc rozkochać osobę, która nie zwraca na nas uwagi, cieszą się ogromną popularnością. Co ciekawe, z komentarzy zamieszczonych pod postami wynika, że są też skuteczne. - "Zadziałało od razu", "Kiedy tylko skończyłam, napisał do mnie" - czytamy na platformie.

Niektóre zaklęcia podobno mają być na tyle silne, że zostały opatrzone "ostrzeżeniem": "Uwaga, to zaklęcie jest pełne mocy, nie stosuj, jeśli nie masz pewności co do tej osoby".

Miłosne zaklęcia. Co zrobić, aby ukochany cały czas o nas myślał?

Jednym z najpopularniejszych miłosnych zaklęć na Tik Toku jest to, które ma sprawić, że nas ukochany nie będzie mógł przestać o nas myśleć. Materiał zamieszczony na profilu @makewish_1111 zatytułowany "Make them think about you" (Spraw, by o tobie myślał) pokazuje, jak tego dokonać.

Do rzucenia "uroku" potrzebny jest kawałek papieru oraz czerwony flamaster. Na kartce należy napisać imię naszego wybranka i trzykrotnie zakreślić je w kółko. Autorka filmu zapewnia, że to wystarczy, aby wskazana osoba nie mogła przestać o nas myśleć.

Miłosnym zaklęciem na to, aby ktoś obsesyjnie o nas myślał z internautami podzieliła się także użytkowniczka o pseudonimie @manifex. Jej zdaniem, aby rzucić czar, należy zapisać imię i nazwisko naszej sympatii - trzy razy w poziomie. Obok trzy razy - pionowo - zapisujemy swoje imię i nazwisko. Następnie składamy kartkę trzy razy w kierunku "do siebie" i wkładamy przed snem pod poduszkę. Autorka zaklęcia jest zdania, że jeśli w nocy przyśni nam się ukochany - możemy mieć pewność, że zaklęcie zadziała.

Miłosne zaklęcia. Co zrobić, aby spełniły się nasze pragnienia?

Osoby, które marzą o czymś więcej, niż tylko obsesyjne myślenie również znajdą na Tik Toku coś dla siebie. Na profilu @hellowica można znaleźć zaklęcie, które pozwoli spełnić nasze pragnienia. Aby tak się stało, na kartce 5 razy poziomo zapisujemy imię i nazwisko naszego ukochanego, a obok - 7 razy pionowo - zapisujemy swoje dane. Następnie na obrzeżach kartki wpisujemy swoją intencję. Aby zaklęcie zadziało, przy zapisywaniu naszego pragnienia nie można oderwać ręki od powierzchni papieru.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: glamour.pl/Tik Tok

Źródło zdjęcia głównego: Olena Ruban/Getty Images

Pozostałe wiadomości