Finanse i Praca

Jak wspierać przedsiębiorcze Polki? Weź udział w nowym badaniu Fundacji Sukces Pisany Szminką

Finanse i Praca

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
sukcespisanyszminka.pl
Przedsiębiorcza kobieta

Fundacja Sukces Pisany Szminką rusza z nowym badaniem dotyczącym przedsiębiorczości Polek. Weź udział w ankiecie i stań się inspiracją do działania dla innych kobiet. - Zebrane odpowiedzi pozwolą nam dowiedzieć się, jak jeszcze lepiej wspierać Polki na drodze ich rozwoju zawodowego - czytamy.

Polki i przedsiębiorczość

Potencjał kobiecej przedsiębiorczości jest olbrzymi. Doskonale o tym wie Fundacja Sukces Pisany Szminką, która od lat wokół niej skupia wiele swoich działań. Należą do nich m.in. organizacja konkursu Bizneswoman Roku czy najnowsze badanie, które skierowane jest do kobiet, które prowadzą firmy, planują założyć własny biznes i nie boją się podejmować wyzwań. - Chcemy poznać ich odczucia, przeżycia i historie, jesteśmy ciekawi Waszych obaw, rozterek i planów - deklarują autorki.

Zobacz wideo: Inspirujące kobiety TVN Style

Inspirujące kobiety TVN Style
Inspirujące kobiety TVN Style Aleksandra Karolina Wiśniewska o byciu pracownikiem humanitarnym

Zdaniem Fundacji Sukces Pisany Szminką o przedsiębiorczości kobiet wciąż mówi się zdecydowanie za mało, a zagadnienie to powinno być stale obecne w dialogu społecznym. Dlatego przeprowadzają badanie na temat tego, jak radzą sobie przedsiębiorcze kobiety w Polsce – jak prowadzenie działalności wpływa na ich życie? Czy mogą liczyć na wsparcie otoczenia? Czy ich firmy dobrze zniosły pandemiczne ograniczenia?

 Badanie dotyczące przedsiębiorczości Polek - jak wziąć udział?

Fundacja Sukces Pisany Szminką przygotowała anonimową ankietę, której wypełnienie zajmie tylko kilka minut. Zebrane odpowiedzi pozwolą dowiedzieć się, jak jeszcze lepiej wspierać polskie kobiety na drodze do ich rozwoju zawodowego. Dodatkowo pozwoli to na opracowanie kompleksowego raportu, który może stać się przyczynkiem do licznych debat w przestrzeni społecznej oraz inspiracją do działania dla innych kobiet.

Jeśli jesteś przedsiębiorczynią lub chciałabyś nią zostać, weź udział w badaniu.

Zostań Bizneswoman Roku

Przy okazji przypominamy, że wystartowała kolejna, już XIII edycja konkursu Bizneswoman Roku, organizowanego przez Fundację Sukces Pisany Szminką. Konkurs ten nagradza przedsiębiorcze kobiety, które śmiało inwestują w swoją przyszłość. W ciągu ostatnich lat wyróżniono ponad 120 przedsiębiorczyń ze startupów, mikrobiznesu, małych, średnich i działających na skalę międzynarodową firm oraz liderki i liderów działających na rzecz równości, reprezentujących 27 organizacji.

Być może to Ty jesteś jedną z potencjalnych laureatek XIII edycji, która do tej pory swój sukces trzymała w ukryciu? Nie czekaj, zgłoś siebie lub nominuj inną inspirującą kobietę. Jak to zrobić? Wypełnij formularz online na stronie bizneswomanroku.pl do 10 stycznia 2022 roku do godz. 23:59.

 Inicjatywie patronuje TVN Grupa Discovery.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: sukcespisanyszminka.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kentaroo Tryman/Getty Images

Pozostałe wiadomości