Ważący 440 kg mężczyzna szuka żony. Mało która kobieta spełnia jego specjalne wymagania

GettyImages-1088764544(1)
GettyImages-1088764544(1)
Źródło: iStockphoto
Arbab Khizer Hayat nosi pseudonim "Hulk". Jest jednym z najcięższych mężczyzn na świecie i bardzo chciałby założyć już rodzinę. Siłacz ma jednak bardzo konkretne wymagania, które musi spełniać jego wybranka.

Arbab Khizer Hayat - kim jest

28-letni mężczyzna pochodzi z miasta Mardan w Pakistanie. Na wadze zaczął przybierać już jako nastolatek. Kiedy postawił, że będzie startować w mistrzostwach w podnoszeniu ciężarów, kontynuował zwiększanie swojej masy ciała. W kraju, w którym mieszka bierze udział w zawodach w dźwiganiu – potrafi podnieść samochód osobowy czy zatrzymać traktor. "Hulk" każdego dnia ćwiczy po około 3 godziny. Zapewniło mu to nie tylko bardzo dużą rozpoznawalność, ale i zainteresowanie wśród kobiet. Do tej pory musiał jednak odmawiać wszystkim potencjalnym kandydatkom na żonę (jak twierdzi, było ich ponad 200) – ze względu na wymagania, jakie wobec nich stawia.

Arbab Khizer Hayat waży 440 kg i szuka żony

"Hulk" chciałby założyć rodzinę z kobietą swoich marzeń. Odnalezienie jej nie jest jednak dla mężczyzny prostą sprawą. Najważniejsza jest dla niego waga – chce, by przekraczała 100 kg, aby nie przygniótł partnerki swoim ciałem. Nie mniej istotny jest wzrost – minimum 193 cm aby dumnie prezentowała się obok ponad 2-metrowego siłacza. Arbab marzy też o kobiecie posiadającej umiejętności kulinarne, ponieważ w jeden dzień pochłania on około 10 tysięcy kalorii. Na samo śniadanie sportowca składa się 36 jaj, w ciągu dnia zjada też 3 kilogramy mięsa, kilka misek ryżu i makaronu oraz wypija około 5 litrów mleka. Zapewnia, że nie ma problemów zdrowotnych, a w przyszłości chce stać się światową gwiazdą.

Kulinarne grzeszki. Które przekąski są zdrowsze? Zobacz video:

Kulinarne grzeszki. Które przekąski są zdrowsze?
Źródło: x-news

Zobacz także:

Autor: Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Motortion/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości