Ramówka

Dorota Wellman ma niespodziankę. Wystąpi w zupełnie nowej roli. "Jest to awans dla takiej osoby jak ja"

Ramówka

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
„Kto to wie?” - pyta Dorota Wellman
„Kto to wie?” - pyta Dorota Wellman Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Już wiosną Dorota Wellman zaprosi widzów do zupełnie nowej gry telewizyjnej i wspólnej zabawy bez wychodzenia z domu! W "Kto to wie?" prowadząca połączy się wirtualnie z uczestnikami i sprawdzi ich intuicję, bazując na sondażach. "Częściej biegamy dla sportu, czy do tramwaju?", "Więcej z nas wychodzi na pole, czy na dwór?" - o tym, jak myślą Polacy przekonamy się wiosną na antenie TVN.

"Kto to wie" - nowy program na antenie TVN

W każdym z odcinków poznamy czterech uczestników, z którymi Dorota Wellman połączy się wirtualnie ze studia. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części żegnamy jednego zawodnika, zaś w finale najlepszy z nich ma szansę na wygranie nawet 20 tysięcy złotych. 

Dorota Wellman nowy program Źródło: materiały promocyjne TVN

"Kto to wie?" to zabawa z widzami i dla widzów. Z nowoczesnego studia telewizyjnego spotkamy się z uczestnikami w domach na ich kanapach, zapraszając do wspólnej gry. Tu nie potrzeba eksperckiej wiedzy, aby wygrać. Wystarczy odgadnąć, jak myśli nasze społeczeństwo!

- To jest gra, to jest zabawa. Chodzi o zabawę, która nie jest stresująca - powiedziała Dorota w studiu Dzień Dobry TVN. Jak przyznała, to dla niej zupełnie nowa rola. - Jest to awans dla takiej osoby jak ja. (...) Czegoś nowego musiałam się nauczyć, bardzo mnie to cieszy, ale lubię nowe zadania. Całe życie trzeba się uczyć i robić nowe rzeczy. Wreszcie mogę poznać widzów, kim są i jacy są - dodała.

"Kto to wie?" - kiedy premiera?

Program zadebiutuje w ramówce TVN już wiosną. Audycja powstaje na licencji "Let's Ask America". Za jego dystrybucję odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Polska wersja produkowana jest w krakowskim Studio TVN Warner Bros. Discovery przy użyciu technologii XR, wykorzystującej oprogramowanie unreal.

Jak wziąć udział w zabawie? - Są castingi i zapraszamy od osiemnastego roku życia wszystkich. Także tych w moim wieku. Proszę się nie bać. To jest łatwe, proste i przyjemne, więc bardzo bym chciała, aby państwo wzięli w tym udział - podsumowała Dorota.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski / East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości