Parenting

Matka zaapelowała o pomoc. Reakcja załogi samolotu była natychmiastowa

Parenting

Autor:
Patrycja
Sibilska
Źródło:
o2.pl
Mały chłopiec z pluszowym króliczkiem na pokładzie samolotu

Rodzice rocznego Louisa wybrali się z nim na wakacje, a chłopiec w tę podróż zabrał swojego ukochanego pluszowego króliczka. Chwile grozy Brytyjczycy przeżyli, gdy rozpakowali bagaże w hotelu. Okazało się bowiem, że przyjaciel małego Louisa został na pokładzie samolotu. Niezwłocznie zamieścili w mediach społecznościowych apel o pomoc w poszukiwaniu przytulanki. Jak zareagował przewoźnik?

Poszukiwania pluszowego króliczka

O tym, do jakiej rozpaczy może doprowadzić dziecko strata ulubionej przytulanki, wiedzą tylko rodzice. Dlatego też kiedy rodzice małego Louisa odkryli, że jego ulubiony pluszowy przyjaciel prawdopodobnie został na pokładzie samolotu, którym przylecieli z Leeds na Majorkę, nie czekali ani chwili. Mama chłopca napisała post z prośbą o pomoc w odnalezieniu maskotki.

Podróże samolotem i nie tylko 

Słuchają się jej samoloty
Słuchają się jej samolotyDzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Proszę nam pomóc!! Szukamy naszego królika do przytulania, który został pozostawiony w samolocie Jet2 4 czerwca, na trasie z Leeds na Majorkę. Królik jest szary i ma wyszyte imię dziecka i datę urodzenia – Louis, urodzony 7.07.2021. Bardzo chciałabym, aby ukochany pluszak wrócił do mojego syna – napisała kobieta.

Historią podzieliła się ze swoimi obserwującymi znana w sieci stewardessa i blogerka Olga Kuczyńska. Jej profil na Instagramie o nazwie @zyciestewardessy śledzi ponad 90 tys. fanów.

Załoga samolotu pomogła odnaleźć maskotkę

Kiedy załoga linii znalazła króliczka na pokładzie, oddała go do biura rzeczy znalezionych, którego pracownicy również wykorzystali siłę Internetu i zamieścili informację o odnalezionej maskotce. Post dotarł do przyjaciela rodziców Louisa, a ten oznaczył pod nim tatę chłopca, skracając w ten sposób drogę powrotną do stęsknionego właściciela. Na tym jednak nie koniec. Pracownicy, którzy zainicjowali poszukiwania w sieci, udokumentowali chwile z królikiem o imieniu Bun Bun serią zdjęć, między innymi z własną kartą pokładową i walizką maskotki w towarzystwie załogi oraz z krótkiej wizyty w kokpicie.

- Wiedzieliśmy, że ten pasażer naprawdę będzie tęsknił za swoim króliczkiem, więc chcieliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby znów byli razem. Moja praca polega na uszczęśliwianiu klientów, więc cieszę się, że mogłam pomóc w odzyskaniu maskotki - powiedziała Ivonne Ballinas McLachlan, Customer Helper w Jet2.com.

Królik Bun Bun wrócił do Louisa dokładnie w dniu jego pierwszych urodzin, ku ogromnej radości całej rodziny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło: o2.pl

Źródło zdjęcia głównego: ballyscanlon/Getty Images

Pozostałe wiadomości