Dorota Zawadzka w szpitalu. Nowe śledztwo w sprawie śmierci Matthew Perry'ego. Poznaliśmy laureatkę Międzynarodowej Nagrody Bookera 2024. Co jeszcze się wydarzyło?

Podsumowanie dnia, 22 maja
Dzień Dobry TVN - Co będzie w programie w czwartek, 23 maja 2024 roku?
Dorota Zawadzka znana z programu "Superniania" trafiła do szpitala. - Płaczę i nie radzę sobie z emocjami - powiedziała. Policja z Los Angeles wróciła do sprawy gwiazdora popularnego serialu "Przyjaciele". Wyłoniono laureatkę Międzynarodowej Nagrody Bookera 2024. Co jeszcze działo się 22 maja?

Nowe śledztwo w sprawie śmierci Matthew Perry'ego

Matthew Perry, gwiazdor popularnego serialu "Przyjaciele", zmarł niespodziewanie 28 października 2023 roku na skutek choroby wieńcowej wywołanej ostrym działaniem ketaminy. 

Policja z Los Angeles wraca do tej sprawy, by dokładnie zbadać okoliczności śmierci aktora. Eksperci sprawdzą, jak serialowy Chandler zdobył leki na receptę. Więcej na ten temat na stronie Dzień Dobry TVN.

Savannah Gankiewicz została nową Miss USA. Ma polskie korzenie

Savannah Gankiewicz z Hawajów została najpiękniejszą kobietą Stanów Zjednoczonych. Konkurs odbył się w zeszłym roku, ale 28-latka dopiero teraz zdobyła koronę miss. Jak do tego doszło?

O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki. Więcej przeczytasz tutaj.

Jenny Erpenbeck otrzymała Międzynarodową Nagrodę Bookera 2024 za powieść "Kairos"

Jenny Erpenbeck została laureatką Międzynarodowej Nagrody Bookera 2024 za powieść "Kairos". To pierwsza Niemka w historii, która zdobyła to wyróżnienie. - Jestem zaskoczona. Jak wiecie, na krótkiej liście znalazło się sześć książek. I każda jest dobra - przyznała autorka. Więcej na stronie dziendobry.tvn.pl.

Wstrząsające nagrania z udziałem polskiego europosła. Przestraszona partnerka wezwała policję

Redaktor Łukasz Jedliński przedstawił w Dzień Dobry TVN najważniejsze newsy z ostatnich godzin. Wśród nich nie zabrakło wzmianki o ujawnieniu nagrań obrazujących przemoc, której miał dopuścić się polityk Prawa i Sprawiedliwości Grzegorz Tobiszowski.

Jak partia zareagowała na fakt, że miał stosować przemoc domową? Więcej na dziendobry.tvn.pl.

Dorota Zawadzka relacjonuje pobyt w szpitalu. Nie obyło się bez łez

Dorota Zawadzka przeżywa obecnie trudne chwile. Psycholożka w mediach społecznościowych zdradziła, że znajduje się w szpitalu Matki Polki w Łodzi, a pobyt w placówce przyprawia ją o dreszcze.

- Płaczę i nie radzę sobie z emocjami - dodała. Więcej przeczytasz na dziendobry.tvn.pl.

Ewakuacja szkoły podstawowej. Winny prezent, który uczeń dostał od ojca

W szkole podstawowej we Włodawie doszło do prawdziwych scen grozy. Jedna z nauczycielek zauważyła, że uczeń na jej lekcję przyszedł z granatem. Jak zakończyła się akcja? Więcej przeczytasz na dziendobry.tvn.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz