Dorota Zawadzka

  Dorota Zawadzka - znana jako "Superniania" - poruszyła w mediach społecznościowych kwestię nazewnictwa miejsc intymnych przez rodziców. - To nie jest kaczuszka, muszelka, myszka - podkreśliła psycholożka. Jak rozmawiać z dzieckiem o budowie ciała?

  Dorota Zawadzka zniosła poród w trudnych warunkach. Ekspertka od wychowywania dzieci zdradziła, jak niestosownie zachowywał się wobec pacjentek personel szpitala, w którym na świat przyszedł jej syn. Wspomnienia wzbogaciła zdjęciem z młodości.

  Czym skutkuje wychowywanie dzieci z naciskiem na stereotypy, które utarły się powszechnie w świadomości ludzi?

  Fragment wiersza „Wszyscy mnie lubią!” autorstwa Ewy Skarżyńskiej obiegł już internet za sprawą zdjęcia, które udostępniła w sieci jedna z mam. Dzieło oburzyło nie tylko internautów, sprawę skomentowała psycholog dziecięca Dorota Zawadzka.

  Post Doroty Zawadzkiej wywołał poruszenie wśród rodziców. Znana psycholożka zamieściła bowiem list nauczycielki, która opisała ze swoich obserwacji zachowanie współczesnych dzieci i ich opiekunów. - Drogie tornistry, drogie ubrania, a brak drugiego śniadania. Zaniedbane wady wymowy, nieznajomość podstawowych zasad społecznych - zauważa dydaktyk.

  Samodzielna jazda windą, schodami ruchomymi, autobusem i... picie alkoholu? Co jest niedozwolone do lat 10, 11,12... 18? Sprawdził to reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Agnieszka Jastrzębska, która była na premierze książki Beaty Tadli "Niedziela bez Teleranka", podpytała przybyłych na tę premierę gości o to, jak wspominają stan wojenny? Przypominamy, że dziś mija 30. rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Co powiedzieli jej: Jakub Porada, Katarzyna Klich, Włodzimierz Zientarski, Agnieszka Cegielska i Dorota Zawadzka? A jak ten dzień wspomina nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska?