Niebezpieczny finał baby shower. Nagranie z imprezy podbija sieć

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
Instagram

Sieć podbija nagranie z feralnego baby shower. Para chciała wyjawić płeć dziecka w najpopularniejszy sposób - przebijając balon. Niestety zrobiła to w bardzo nieodpowiedzialny sposób ryzykując przy tym życie swoje, gości i nienarodzonego członka rodziny.

Nieudane baby shower

Baby shower (lub inaczej gender reveal) to tradycja, która zyskuje coraz większą popularność na zachodzie. Rodzice spodziewający się pociechy organizują imprezę, na której zaproszeni goście poznają płeć dziecka. Impreza wygląda jak wiele innych - najczęściej są na niej balony, tort, jedzenie i przede wszystkim prezenty dla maluszka, który niedługo przyjdzie na świat.

Dzieci

Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?
Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

Sposobów na wyjawienie płci jest wiele. Największą popularnością cieszą się przekrajanie tortu (jeśli środek jest różowy oznacza dziewczynkę, jeśli jest niebieski - chłopca) i przebijanie balona. Na drugą z wymienionych opcji zdecydowała się para, której nagranie z baby shower obiegło sieć.

Baby shower zakończone wybuchem

Balon z konfetti wystarczy przebić igłą, jednak ci rodzice chcąc uzyskać bardziej zjawiskowy efekt, użyli zapalniczki. I chyba nie o taki rezultat im chodziło - doprowadzili do prawdziwego wybuchu, a ogień, który wzniecili, objął niemal całe pomieszczenie. Należy pamiętać, że hel jest gazem łatwopalnym. Łączenie go z ogniem jest skrajnie nieodpowiedzialne.

- Czy to ostatnie osoby na świecie, które dowiedziały się, że hel jest łatwopalny? - napisał internauta.

- I ci ludzie chcą wychowywać dziecko? - skomentował inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Getty/screen Instagram

Pozostałe wiadomości