Stylizacje na pierwsze jesienne chłody. Ekspertka zdradza modne połączenia

Autor:
Nastazja
Bloch
Stylizacje na jesienne chłody
Stylizacje na jesienne chłody Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Jesień też potrafi być piękna. Jednak nie ma co się oszukiwać, temperatura powietrza będzie tylko sukcesywnie spadać. To zatem dobry moment, aby przemyśleć cieplejsze stylizacje. Co będziemy nosić w tym sezonie? O tym opowiedziała nam stylistka Kasia Baran.

Jesienne stylizacje – jak ubierać się w tym sezonie?

Nadeszła najwyższa pora, aby letnie ubrania zamienić na nieco cieplejszą odzież. W miesiącach jesienno-zimowych kluczem do sukcesu jest bowiem stylizowanie na cebulkę. Dzięki temu mamy pewność, że przy zmiennej pogodzie nie narazimy organizmu ani na przemarznięcie, ani na przegrzanie.

- Nie bójmy się tego połączenia jesienią, kiedy mamy trencz, a do tego mamy bluzę z ortalionu. Występuje pewna warstwowość- powiedziała.

Wśród propozycji naszej ekspertki pojawił się także monochromatyczne połączenia sportowo-eleganckich kreacji. Jak przyznała, idealnym dopełnieniem garnituru są sportowe buty lub kowbojki. Co więcej, świetnie prezentować będą się także bluzy z płaszczem, czy sukienką.

Jesień nie mus być szara

Miesiące jesienno-zimowe kojarzą nam się z szarugą i przygnębieniem. Tak wcale nie musi być. Do naszych stylizacji warto zatem dodać trochę koloru.

- Czerń jest okej, wszyscy mamy ją w szafach, ale dobrze by było dać trochę koloru. Jak mamy płaszcze, mogą być jasne, błękitne, świeże. Nie koniecznie tradycyjny beż – dodała stylistka.

Uwagę należy zwracać także na materiały, z jakich wykonane są ubrania. Wybierając odpowiednie tkaniny, skutecznie ochronimy ciało przed wilgocią i zimnem. Ważne więc, aby było naturalne i przewiewne.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości