Moda i Uroda

Tiktokerka testuje stroje kąpielowe dla dużego biustu. Poznaj najbardziej odpowiednie kroje

Moda i Uroda

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
kobieta.gazeta.pl
Jak dobrać odpowiedni rozmiar?

Wybór idealnego stroju kąpielowego może być sporym wyzwaniem. Szczególnie jeśli kobieta jest posiadaczką dużego biustu. Jedna z Tiktokerek postanowiła przetestować aż 60 zestawów. To pomogło znaleźć jej model idealny. Wszystko zrelacjonowała na swoim profilu.

Strój kąpielowy dla dużego biustu

Tiktokerka Liza Belmonte postanowiła pomóc wszystkim kobietom, które mają duży biust i od lat poszukują idealnego stroju kąpielowego. Sama boryka się z problemem braku odpowiednich krojów miseczek. Wybrała aż 60 różnych modeli i testowała je na swoim profilu.

"Styl na wagę złota"

Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzieDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

- Jak wyglądać wyrafinowanie na plaży, gdy masz duże piersi. Przymierzyłam 60 strojów kąpielowych i bikini, by znaleźć idealny krój dla miseczki D - opowiadała Tiktokerka.

Belomonte już na początku swojego testu zauważyła kilka problemów, które są wspólne dla wielu modeli. Zazwyczaj duże miseczki idą w parze z dość sporym obwodem pod biustem. W rzeczywistości może być zupełnie inaczej.

Jakich strojów kąpielowych unikać przy dużym biuście?

Tiktokerka zaznaczyła, jakich strojów należy szczególnie unikać. Są takie kroje, które nie sprawdzą się przy dużym biuście. Jednym z nich są miseczki w kształcie trójkątów wiązane sznureczkami. W tym przypadku największy problem będzie z podtrzymaniem biustu.

Przy wyborze stroju kąpielowego istotne jest także o zadbanie o komfort. Strój nie powinien uciskać, ani powodować bólu. Opcja z wiązaniem na szyi może doprowadzić do bólu szyjnego odcinka kręgosłupa.

Zatem jaki krój wybrać, żeby odpowiadał na potrzeby kobiet z dużym biustem? Tiktokerka po przetestowaniu kilkudziesięciu strojów powiedziała, że najbardziej komfortowy będzie ten z kwadratowym dekoltem oraz szerokimi ramiączkami.

Kobiety dziękowały Lizie za to, że postanowiła podjąć ten temat. Pod jej filmem zostawiły wiele miłych komentarzy. "To jest niesamowite i tak pomocne", "To nie wystarczy! Potrzebujemy więcej! Marki! Ceny! Prosimy o pomoc" - brzmiały wpisy jej obserwatorek.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Westend61/Getty Images

Pozostałe wiadomości