duże piersi

  Influencerka sprawdziła aż 60 zestawów. To pomogło znaleźć jej model idealny.

  "Chciałam, żeby w końcu zobaczono mnie"

  Laura Howes miała biust w rozmiarze 36P. Duże piersi były nie tylko ciężarem, ale również przyczyną problemów ze zdrowiem, dlatego podjęła decyzję o ich zmniejszeniu. Efekty pokazała na Instagramie.

  Naturalnie duże piersi to atut, który wymaga świadomej pielęgnacji, na którą składają się nie tylko zabiegi kosmetyczne, ale także gimnastyka i masaże. Nieodpowiednio traktowane szybko stracą jędrność, przez co mogą stać się źródłem kompleksów. Aby do tego nie dopuścić, warto stosować się do kilku prostych zasad.

  Piersi to atrybut kobiecości, ale i częste źródło problemów. Zbyt obfity biust może bowiem wywoływać wiele dolegliwości, które utrudniają normalne funkcjonowanie. Rozwiązaniem jest wtedy operacja zmniejszenia piersi. Jakie są wskazania do zabiegu i co zrobić, aby wykonać go w ramach NFZ?

  Lato w pełni, a my dumnie chwalimy się efektami, jakie przez ostatnie miesiące udało nam się wypracować podczas treningów. Jak się okazuje, wysportowane i umięśnione ciało to nie wszystko. Coraz więcej dziewczyn i kobiet decyduje się na drogie kremy, a także suplementy powiększające piersi. Jakie konsekwencje może wywołać stosowanie nieprzebadanych środków? Na to pytanie odpowiedział nam farmaceuta Grzegorz Carowicz.

  Weronika Sowa, znana jako Wersow, poddała się operacji powiększenia piersi. 25-latka długo zastanawiała się, czy i w jaki sposób poinformować wszystkich o swojej decyzji. Przed ujawnieniem prawdy powstrzymywała ją obawa przed hejtem. O tym, dlaczego nadal mamy problem z zaakceptowaniem chęci innych kobiet do zmiany wyglądu, ale i o tym, co stoi za tak trudnymi decyzjami, rozmawialiśmy z psycholożką Kasią Kucewicz.

  Samantha Fox była prawdziwą ikoną lat 80. To ona odpowiadała za stworzenie takich hitów jak "Touch Me (I Want Your Body)" czy "Nothing's Gonna Stop Me Now". 54-letnia obecnie gwiazda udzieliła niedawno wywiadu, w których wspomina początki swojej kariery. Okazało się, że w pewnym momencie ubezpieczyła swój biust na kwotę, która przyprawia o prawdziwy zawrót głowy.

  Zadaniem sportowego biustonosza jest zapewnienie piersiom ochrony podczas ćwiczeń. Dobrze dobrany biustonosz sportowy usztywnia piersi i zapobiega ich nadmiernemu poruszaniu się. Czym należy się kierować przy wyborze sportowego biustonosza? Jak zmierzyć sportowy stanik? O poradę poprosiliśmy w Dzień Dobry TVN stylistkę Martę Małecką.