Tomasz Ziętek zostanie ojcem. Żona aktora pokazała ciążowy brzuszek

Tekst akapitu - 2024-06-06T104416
Źródło: Dzień Dobry TVN
Solowy debiut Tomasza Ziętka
Solowy debiut Tomasza Ziętka
Połóg? Nie tak go sobie wyobrażałam - napisy
Połóg? Nie tak go sobie wyobrażałam - napisy
Czy kobieta w ciąży powinna zapinać pasy w samochodzie?
Czy kobieta w ciąży powinna zapinać pasy w samochodzie?
Na co się szczepić w ciąży?
Na co się szczepić w ciąży?
Jak partner może wspierać kobietę w ciąży?
Jak partner może wspierać kobietę w ciąży?
Fani Tomasza Ziętka z pewnością ucieszą się z tej nowiny. Aktor i jego żona Delfina Kaja Zdanowicz zostaną rodzicami. Para pojawiła się na czerwonym dywanie, a stylizacja ukochanej artysty pięknie podkreśliła ciążowe krągłości.

Tomasz Ziętek zostanie tatą

Tomasz Ziętek to popularny aktor, znany z filmów takich jak: "Żeby nie było śladów", "Hiacynt" czy "Boże Ciało". Oprócz tego, artysta może pochwalić się talentem muzycznym. Od 2013 roku jest członkiem zespołu The Fruitcakes. W 2023 roku wydał solowy album "Some Old Songs", w ramach projektu: The Ape Man Tales.

Do tej pory nie było zbyt wielu informacji na temat prywatnego życia aktora. Tomasz Ziętek dba o swoją prywatność i skupia się na tym, by do mediów docierały głównie wiadomości dotyczące jego sukcesów zawodowych.

W lipcu 2022 roku okazało się, że artysta jest już po ślubie, a jego wybranką została Delfina Kaja Zdanowicz. Ślub pary odbył się we wsi Swołowo. Wśród gości nie zabrakło znanych artystów, w tym Andrzeja Seweryna, czy Stefana Pawłowskiego.

Nowy rozdział w życiu pary

Choć Tomasz Ziętek i jego żona nie wypowiadają się na temat swojej relacji i unikają czerwonych dywanów, tym razem zrobili wyjątek. Para uświetniła swoją obecnością jedno z wydarzeń branżowych i chętnie pozowała do zdjęć. Fotografie wykonane małżeństwu wzbudziły niemałą sensację w mediach. Dlaczego?

Okazuje się, że małżeństwo czeka nowy rozdział w życiu. Tomasz Ziętek i Delfina Kaja Zdanowicz spodziewają się dziecka. Żona aktora pojawiła się na czerwonym dywanie w kreacji, która podkreśliła ciążowe krągłości.

Para pozowała dumnie fotoreporterom, układając ręce na ciążowym brzuszku, tym samym tym potwierdzając, że już wkrótce na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości