Gwiazdy

Startuje 11. edycja "MasterChefa". W jednym z odcinków jurorzy zasnęli. "Michel chrapał"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Startuje 11. edycja programu "MasterChef"
Startuje 11. edycja programu "MasterChef"Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Na antenę TVN powraca najpopularniejszy konkurs dla kucharzy amatorów w Polsce. W nowym sezonie MasterChefa na uczestników czekają szalone zadania, m.in. przygotowanie potraw z produktów na biwak, serc zwierzęcych i jeżowców. Dla kogo kulinarne marzenia staną się rzeczywistością? O uczestnikach nieco więcej opowiedziały nam jurorki Magda Gessler i Ania Starmach.

MasterChef powraca na antenę

Już w niedzielę, 4 września o 20:00 poznamy nowych uczestników 11. edycji programu MasterChef. W pierwszym odcinku spośród 27 kucharzy jurorzy wybiorą tych, którzy będą ze sobą rywalizować w kolejnych zmaganiach. Kogo zobaczymy na castingach? Pojawi się m.in. Jakub Tomaszczyk, zdobywca drugiego miejsca w pierwszej edycji MasterChefa Juniora.

W MasterChefie w tym sezonie zaczynamy sensualnie. Kuchnia służy różnym rzeczom, nie tylko pitraszeniu. Konsekwencje tych dań są konkretne, wyuzdane, przyjemne. Kuchnia służy do przyjaźni, do miłości, uczymy tego całego narodu

- Jest jeden odcinek, kiedy razem leżakujemy. Oni nawet zasnęli, a Michel chrapał. To był odcinek kiedy uczestnicy przygotowywali nam śniadania. Każdy z nas mógł sobie zamówić, jakie tylko chciał śniadanie do łóżka. Moje było wykwintne i na słodko, Magda miała taką listę, że uczestnicy mieli kłopot, żeby to zapamiętać, a Michel skromnie, po francusku i dobra kawa - dodała Anna.

MasterChef – sezon pełen niespodzianek

11. sezon programu to także niespodzianki. Jurorzy na planie powitają gości. Pojawią się m.in. Anna Mucha, Tomasz Jakubiak, juror ukraińskiej edycji MCH Hector Jimenez Bravo. W jednym z odcinków, na Placu Szczepańskim w Krakowie zobaczymy także Ewę Drzyzgę, Anne Kalczyńską, Małgorzatę Ohme, Filipa Chajzera, Andrzeja Sołtysika i Bartka Jędrzejaka.

Zaskoczeniem dla uczestników jest natomiast wyjazd do Włoch. Najlepsi kucharze wybiorą się w kulinarną podróż. Tam dowiedzą się, na kogo czeka 100 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej i tytuł jedenastego MasterChefa.

 Jak uczestnicy radzą sobie po programie?

- Większość uczestników bardzo fajnie daje sobie radę w życiu. To tytuł MasterChefa ma ogromny szacunek i renomę. A są to też osoby wyjątkowe, które potrafią sobie poradzić w życiu i mają przyszłość. To jest fantastyczne. Z ludzi, którzy przychodzą z małych miasteczek, którzy zaczynają od zera, dochodzą do tego, że są MasterChefami. To jest wzruszające - podsumowała Magda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości