Gwiazdy

Program "Prince Charming" będzie emitowany w TTV. Kiedy premiera?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN

"Prince Charming" to pierwszy w Polsce gejowski program. 13 mężczyzn stara się o względy tytułowego księcia, Jacka Jelonka. Mamy wspaniałą wiadomość dla fanów randkowego reality show - po bardzo dobrym starcie w Player.pl odcinki będą emitowane również na antenie TTV. Kiedy premiera?

"Prince Charming" - program

Od 12 października widzowie Playera mogą śledzić losy uczestników "Prince Charming". W programie poznajemy miłosne perypetie modela Jacka Jelonka, który spośród 13 mężczyzn wybierze partnera, z którym chciałby stworzyć związek. Tytułowy książę po kolei eliminuje uczestników. Mężczyźni zamieszkali w jednej z luksusowych willi w Hiszpanii, a randkowe reality show prowadzi Aggie Lal, influencerka i podróżniczka.

Program budzi wiele emocji i cieszy się sporym zainteresowaniem.

Od początku obserwujemy zainteresowanie wokół "Prince Charming" i to, jak ważny jest on dla odbiorców. W przypadku tego programu, poza jego rozrywkowym charakterem, dodatkowo przemawiają za tym względy społeczne – w Polsce wiele mówi się o prawach osób LGBT, i sądzę, że do tych praw należy również realna obecność w telewizji

"Prince Charming" na TTV

Dlatego TVN Grupa Discovery podjęła decyzję o wprowadzeniu formatu rownież na antenę TTV. Odcinki będą emitowane już od 2 listopada, w każdy wtorek, środę i czwartek o godz. 22:30. Finał zostanie pokazany równocześnie – w TTV oraz w serwisie Player.pl.

Cieszymy się, że widzowie będą mogli obejrzeć właśnie w TTV pierwszą polską produkcję prezentującą społeczność LGBT. Wierzę, że fani naszej stacji, która od dawna przecież sięga po odważne tematy, docenią "Prince Charming" i pokochają tych chłopaków, tak jak my

Zobacz też:

Zobacz wideo: "Prince Charming". Jacek Jelonek zdradza kulisy gejowskiego show randkowego

"Prince Charming". Jacek Jelonek zdradza kulisy gejowskiego show randkowego
"Prince Charming". Jacek Jelonek zdradza kulisy gejowskiego show randkowego Jacek Jelonek zdradził, jakie emocje towarzyszyły mu na planie programu "Prince Charming". Kto najbardziej wpadł mu w oko?

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości