Paulina Przybysz o jednoczesnym byciu mamą i artystką. "Uczę się stąpania po ziemi dla dobra dzieci"

Bez tytułu
Źródło: Dzień Dobry TVN
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Jakob Kosel o roli ojca
Jakob Kosel o roli ojca
Spełniony czterdziestolatek, dumny tata
Spełniony czterdziestolatek, dumny tata
Tata napisał bajkę dla syna z ADHD
Tata napisał bajkę dla syna z ADHD
Mężczyźni na froncie rodziny
Mężczyźni na froncie rodziny
Niezwykłe podróże taty z córką
Niezwykłe podróże taty z córką
Tata, no weź - czyli jak zostać ojcem idealnym
Tata, no weź - czyli jak zostać ojcem idealnym
Roman Paszkę o relacji z synem
Roman Paszkę o relacji z synem
Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu
Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu
Paulina Przybysz została mamą w wieku 22 lat. Artystka musiała nauczyć się znaleźć balans między kreatywnym tworzeniem muzyki i koncertowaniem a stabilnością i bezpieczeństwem, jakie rodzic chce zapewnić dziecku. O kulisach macierzyństwa opowiedziała w TVN 24 GO.

Bycie artystą i rodzicem

Paulina Przybysz jest znaną wokalistką i autorką tekstów. W programie "Bez polityki", który można oglądać w TVN24 GO, gwiazda opowiedziała o tym, jak łączy ze sobą pracę artysty i macierzyństwo. Zawody artystyczne nie dają stabilności, poczucia bezpieczeństwa, o czym artystka przekonała się, chociażby w pandemię COVID-19.

- Uczę się stąpania po ziemi, dla dobra potomstwa i gospodarstwa domowego. Zostałam matką bardzo wcześnie, w zasadzie nie pamiętam już życia jako "nie-matka". To jest też fascynująca i pełna nauczek, ale też dwuwymiarowości życia droga - powiedziała wokalistka.

Czy istnieją rodzice idealni?

Paulina Przybysz przyznała, że zdarza jej się wracać do przeszłości i zastanawiać się na tym, czy będąc młodą, zapracowaną mamą, udało jej się wychować dzieci jak najlepiej mogła.

- Moje życie nie jest idealne porównując do książkowych historii, natomiast wierzę, że tak jak nasi rodzice też popełniali miliard błędów i się udało, [...] trochę wierzę, że dostajemy tych idealnych rodziców, oni są rzeźbiarzami, którzy w takiej formie nas zostawiają i z każdym pokoleniem te modele się trochę ulepszają. Ja czuje, że się uczę od moich dzieci dużo - powiedziała piosenkarka.

Zobacz całą rozmowę na TVN 24 GO.

Więcej w TVN24 GO.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 GO

podziel się:

Pozostałe wiadomości