Gwiazdy

Olga Kalicka przeszła spektakularną metamorfozę. "Super zmiana"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Olga Kalicka

Olga Kalicka poczuła wiosnę i powróciła do blondu. - Rozświetlony kolor i wciąż zdrowe włosy - napisała na swoim profilu na Instagramie. Fani są pod wrażeniem jej metamorfozy. - Dobra zmiana - czytamy.

Olga Kalicka - kobieta orkiestra

Olga Kalicka prężnie rozwija się zawodowo. Jest jedną z bardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia, którą możemy podziwiać na deskach teatralnych. Natomiast dwa lata temu wraz z Karoliną Borowską założyła markę modową. Wszystkie te role godzi z byciem mamą.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Aktorka przez kilka lat była związana z Cezarym Nowakiem, który jest ojcem ich synka Aleksa. Para się zaręczyła, ale ostatecznie ich drogi się rozeszły. - Podjęliśmy najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To, co jest niezmienne, to że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko, by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka - zapewniła wówczas na swoim profilu na Instagramie.

Olga Kalicka znów jest blondynką

Olga Kalicka otworzyła nowy rozdział w życiu. Wraz z wiosną postanowiła również odświeżyć swój wizerunek. Po jej brązowych kosmykach nie ma już śladu. Gwiazda zaszalała w salonie fryzjerskim i wróciła do blondu. Na jej profilu na Instagramie możemy podziwiać, jak przebiegała metamorfoza krok po kroku.

Ojjjj poczułam wiosnę  i znów stałam się blondynką! Rozświetlony kolor i wciąż zdrowe włosy

Zobacz wideo: Olga Kalicka - mama na dwóch etatach

Olga Kalicka – mama na dwóch etatach
Olga Kalicka – mama na dwóch etatach Olga Kalicka jest mamą na dwóch etatach. Opowiedziała o łączeniu macierzyństwa z pracą.

Fani są pod wrażeniem uzyskanego efektu. "Uwielbiam Cię w blondzie. Rozświetla Twoją piękną buzię", "Super zmiana", "Dobra decyzja", "Pięknie wyglądasz Olga, pasuje Ci ten blond", "Super fryzura", "Petarda w tym blondzie" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR BLAWICKI/EAST NEWS

Pozostałe wiadomości