Zwyciężczyni "Top Model" wkrótce będzie mamą. Pokazała zdjęcie brzuszka

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Co oprócz brzucha rośnie w ciąży…
Co oprócz brzucha rośnie w ciąży…Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Olga Kaczyńska, zwyciężczyni 2. edycji programu "Top Model" ma powody do radości. Była modelka niedawno ukończyła studia, chwilę później powiedziała "tak" ukochanemu, a teraz pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem w mediach społecznościowych. 29-latka wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą.

Wielkie zmiany w życiu Olgi Kaczyńskiej

Olga Kaczyńska to zwyciężczyni 2. edycji programu Top Model. Dziewczyna miała zaledwie 19 lat i świeżo zdaną maturę, gdy udało jej się odnieść sukces w telewizyjnym show. Po kilku latach pracy w branży zdecydowała się jednak zrezygnować z modelingu i wróciła do marzeń sprzed lat – ukończyła medyczne studia. Jak przyznała w ubiegłym roku w rozmowie z Dzień Dobry TVN – nie odnalazła się w świecie show-biznesu.

- Teraz na castingach pytają, ile się ma wyświetleń i nie czuję, żeby to było moje – tłumaczyła była modelka.

Studia na medycznej uczelni nie są jedyną dużą zmianą w życiu Olgi. Wrocławianka w 2021 roku stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała "tak" ukochanemu Łukaszowi.

Olga z "Top Model" jest w ciąży

W przeciwieństwie do innych uczestników programu "Top Model" Olga stroni od mediów społecznościowych. Choć rzadko publikuje w sieci prywatne zdjęcia, niedawno pochwaliła się na Instagramie szczególną nowiną – wraz z mężem spodziewają się pierwszego dziecka dziewczynki. Była modelka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym. Delikatnie zaokrąglony brzuszek oraz podpis pod zdjęciem "Tylko nasza trójka" nie pozostawia wątpliwości.

Pod zdjęciem nie zabrakło gratulacji i serdecznych życzeń ze strony fanów byłej modelki.

- "Trzymam kciuki!", "Gratulacje i powodzenia", "Do twarzy ci z brzuszkiem" - czytamy pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Pozostałe wiadomości