Natalia Kukulska wspomina mamę w 73. rocznicę jej urodzin. "Pomimo upływu tylu lat dbasz i pamiętasz"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Plejada.pl/Instagram
Natalia Kukulska i Miuosh w słusznej sprawie
Natalia Kukulska i Miuosh w słusznej sprawie Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Natalia Kukulska w rocznicę urodzin mamy zaprezentowała w mediach społecznościowych pewną niespodziankę dla fanów zmarłej artystki, Anny Jantar. Gwiazda opublikowała wpis, w którym bezpośrednio zwróciła się do rodzicielki.

Natalia Kukulska wspomina mamę

Natalia Kukulska miała tylko 4 lata, gdy jej mama, sławna piosenkarka Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej w pobliżu lotniska na Okęciu. 47-latka przyznała, że choć nie pamięta rodzicielki, to dzięki opowieściom bliskich wie o niej naprawdę sporo. W 73. rocznicę urodzin mamy, Natalia opublikowała wzruszający post, przy okazji informując fanów o pewnej niespodziance.

- Mamo, dziś z okazji Twoich urodzin przesyłamy Ci same słoneczne myśli - napisała. - Ale, czy pomyślałabyś, że możemy umieścić je w kopercie ze znaczkiem z Twoim wizerunkiem? Tak, kochani. Taka niespodzianka na dziś! Myślę, że będzie to piękny prezent dla fanów, kolekcjonerów i filatelistów - dodała.

Niespodzianka dla fanów Anny Jantar

Artystka podała, że już od 10 czerwca z inicjatywy "Poczty Polskiej" zostanie wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 4,00 zł emisji "Gwiazdy polskiej muzyki", poświęcony osobowości artystycznej Anny Jantar.

Znaczek przedstawia zdjęcie artystki, którego autorem jest Marek Karewicz wraz z faksymile autografu. - Na kopercie zaś znajduje się fotografia Lesława Sagana z wręczenia Złotej Płyty na festiwalu w Sopocie w 1976 roku oraz tytuły wybranych przebojów - dodała.

Jak fani zareagowali na niespodziankę Natalii Kukulskiej? - "Wzruszająca i piękna niespodzianka. Pomimo upływu tylu lat dbasz i pamiętasz o mamie", "Piękny gest. Piękna Anna. Piękne wspomnienie", "Tak bardzo lubię Pani mamę", "Niezapomniana Anna Jantar" - czytamy pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Plejada.pl/Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości