Magdalena Boczarska odpiera krytykę jej związku z młodszym partnerem

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
Plejada.pl

Magdalena Boczarska była gościem w podcaście "WojewódzkiKędzierski". Podczas rozmowy z dziennikarzami aktorka odniosła się do swojego związku i przyznała, że od lat czuje się oceniana. Przyczyną krzywych spojrzeń i nieprzychylnych komentarzy jest bowiem relacja z młodszym o kilka lat partnerem.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Różnica wieku w związek to w Polsce wciąż kontrowersyjny temat. Choć w przypadku starszego o kilka lat mężczyzny społeczeństwo nieco przymyka oczy, analogiczna sytuacja kobiet wygląda już nieco inaczej. Coś wie o tym Magdalena Boczarska. Aktorka podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim zdradziła, że mimo 10-letniego stażu z Mateuszem Banasiukiem dalej mierzy się z komentarzami otoczenia.

- Generalnie ciągle panuje ostracyzm i znam wiele związków, które nie ujawniają się ze swoim uczuciem właśnie ze strachu przed oceną społeczną albo nie mają siły czy ochoty się z tym mierzyć – powiedziała.

Magdalena Boczarska – komentarze dotyczące związku

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiak poznali się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Od 2014 roku tworzą szczęśliwy związek, a w grudniu 2017 r. doczekali się syna Henryka. Okazuje się jednak, że po 10 latach para nadal spotyka się z komentarzami dotyczącymi różnicy wieku. Zakochanych dzieli bowiem siedem lat.

- Właśnie na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, że ja to czuję i, pomimo tego, że właściwie jesteśmy już prawie 10 lat razem, ciągle się z tym spotykam - stwierdziła gwiazda. Jak dodała, do tej pory jeszcze nikt nie powiedział jej w oczy, co myśli o związku. Nieprzychylne opinie pojawiają się w sieci. Do tego tematu odniosła się także w audycji "Zza kulis" w radiu Chillizet.

- My żyjemy w dużych miastach i tutaj też się z tym spotykam. To jest 7 lat różnicy, to nie jest dużo. Nie chcę powiedzieć, że mnie to śmieszy, bo wtedy, te 10 lat temu to była dla mnie obawa. Teraz patrzę na to zupełnie inaczej. Ciągle spotykam się z komentarzami "zostawi ją dla młodszej". Ludzi strasznie wkurza sytuacja, że jest dobrze, że coś wychodzi poza schemat. Nie jesteśmy otwarci. Niech ludzie kochają, kogo chcą - opowiadała aktorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości