Gwiazdy

Mrozu miał wypadek: "Po 13 latach koncertowania, niestety, stało się"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Łukasz "Mrozu" Mróz

Łukasz "Mrozu" Mróz podczas koncertu spadł ze sceny. Przez nieszczęśliwy wypadek muzyk zmuszony był przełożyć kolejny swój występ. - Była wczoraj taka petarda, że poleciałem za daleko - przyznał w instagramowym poście. Co się dokładnie wydarzyło?

Łukasz "Mrozu" Mróz spadł ze sceny

Mrozu wyruszył w jesienno-zimową trasę koncertową "Lecimy za daleko" promującą album "Złote bloki". Niestety autor hitów takich jak "Za daleko" czy "Galácticos" musiał niespodziewanie przerwać serię zaplanowanych występów. Podczas spotkania z fanami w Krakowie doszło bowiem do nieszczęśliwego wypadku.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

- Kraków, była wczoraj taka petarda, że poleciałem za daleko… Po 13 latach koncertowania, niestety, stało się. Podczas wczorajszego bisu, idąc w stronę podestu, na którym grał Adam (nasz klawiszowiec), w pewnym momencie skończyła się scena. Ten manewr wejścia na podest robię zawsze - tym razem ułożenie sceny było wyjątkowo inne…i w dymie, świetle i emocjach, które sięgały zenitu lewa noga straciła grunt. Zleciałem paskudnie skręcając staw skokowy - napisał muzyk na swoim profilu na Instagramie.

Kraków. Mrozu przełożył koncert

Wokalista ze względu na kontuzję nie mógł zagrać kolejnego koncertu.

- Mogło być gorzej, ale mimo wszystko drugi krakowski koncert, który miał odbyć się dziś, musimy przełożyć. Przepraszam, jeśli to Wam pokrzyżowało plany! Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie 19.12 w Fortach Kleparz. Jeśli ten termin jest dla Was niedogodny, oczywiście otrzymacie zwrot za bilety - przekazał fanom artysta. Na koniec podziękował ratownikom i lekarzom za sprawną i skuteczną interwencję.

W komentarzach posypały się życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. "Niech się szybko goi", "Najlepszym się zdarza!", "Wracaj jak najszybciej do zdrowia. Koncertami się nie przejmuj, najważniejsze zdrówko. My, fani z cierpliwością poczekamy", "Teraz nogi na stół, chwilę musisz odpocząć i się wykurować" - napisali słuchacze.

Mrozu w piosence „Galácticos”
Mrozu w piosence „Galácticos” Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości