Mrozu

  - Tu nie ma przypadkowych wykonawców - przekonuje organizator wydarzenia Marcin Bachara.

  Mrozu to jeden z najbardziej popularnych polskich wokalistów, którego utwory podbijają listy przebojów. Cenią go nie tylko fani, ale także inni muzycy. Jaki jest prywatnie? Dlaczego w trakcie kariery postanowił wyszkolić się na fizjoterapeutę? Oto Kulisy Sławy Mroza.

  "Dojrzałem jako facet i jako muzyk".

  Wokalista wspomina przeszłość.

  Mrozu w zupełnie nowym klimacie podbija rynek muzyczny. To świetna informacja nie tylko dla fanów artysty, ale także dla tych, którzy z nostalgią wracają myślami do lat 90. 21 maja premierę miał nowy singiel Mroza, "Złoto". Piosenkarz wystąpił ze swoim numerem na scenie Dzień Dobry TVN. Koniecznie zobaczcie wideo.

  Scenę Dzień Dobry TVN opanowało siedmiu chłopaków z zespołu GooseBumps. Wykonali u nas przebój Mroza i Tomsona "Jak nie my, to kto".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił chór Sound'N'Grace, znany z przeboju Mroza "Nic do stracenia". U nas zaprezentował utwór "Dach", który jest efektem współpracy z Tabbem, czyli Bartoszem Zielonym.

  Gdzie będzie kręcił teledysk do piosenki "Poza logiką", który utwór jest najbliższy jego sercu i kto przychodzi na jego koncerty? Zobaczcie co Mrozu powiedział Magdzie Mołek i co zdradził swoim fanom na czacie! Udało nam się też namówić Łukasza na występ na scenie Dzień Dobry TVN!

  Zapraszamy na niedzielę, a w programie Mrozu rozgrzeje muzyczną scenę! Będzie także do dyspozycji na naszym czacie. W programie także: Weronika Rosati o nowych wyzwaniach. Oprócz tego: jaki udział w pierwszej wyprawie na Marsa będą mieć dizajnerzy z Polski? W programie także: czy nasz mózg ma wewnętrzny GPS? O tym nobliści, którzy rozwiązali tę zagadkę. A na koniec: Polka, która została Miss Irlandii i była faworytką w brytyjskim Top Model. Budzą Was w niedzielę o 8:30 Magda Mołek i Marcin Meller. Zapraszamy!

  W marcu tego roku ukazał się trzeci album studyjny Mroza zatytułowany Rollercoaster. Z tej płyty pochodzi utwór „Nic do stracenia”, który piosenkarz zaśpiewał na scenie Dzień Dobry TVN. Towarzyszył mu zespół Sound&Grace. Co myślicie o tej piosence?

  Już jutro w Dzień Dobry TVN: Ilona Felicjańska szczerze o tym, dlaczego przestała pić. "Projekt mama" - Dorota Gardias i pierwsza podróż z dzieckiem. W programie także, dlaczego bogaci też mają zmarszczki? Sprawdzimy, czy warto przepłacać za krem. Z najnowszym singlem, na naszej scenie, Mrozu! Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  Tylko u nas! Mrozu i Sound'n'Grace w premierowym wykonaniu singla "Nic do stracenia"! Szykuje się nowy hit?

  „Jak nie my to kto” to trzeci singiel zwiastujący nową płytę Mroza. Czy powtórzy sukces „1000 metrów nad ziemią” ? Na scenie Dzień Dobry Mrozu wraz z zespołem!

  Zacznij niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: Sędzia Anna Maria Wesołowska, Mariusz Pudzianowski, Izabela Trojanowska oraz Krzysztof Skórzyński. Następnie: Kanadyjczyk w Krakowie, czyli Charles z Masterchefa i jego polska rodzina w bardzo włoskim stylu. Oprócz tego: skacze, bo lubi - tylko u nas: Piotr Żyła! A na koniec: na naszej scenie rozgrzeje nas - MROZU. Zapraszamy od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Na naszej scenie Mrozu o miłości do... Wrocławia. Posłuchajcie tej piosenki i oceńcie ją!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Mrozu wykonał utwór Mrozu "1000 metrów nad ziemią". Podoba Wam się?

  Dla Pana Rysia, Pani Krysi i dla Was - Mrozu na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie i oceńcie? Podoba się Wam piosenka "1000 metrów nad ziemią"? Bo nam bardzo się podoba!

  W studiu Dzień Dobry TVN Mrozu zaśpiewał piosenkę pt. "Rollercoaster". Singiel ten zapowiada trzecią płytę artysty, której premiera przewidziana jest na jesień 2012. Jak oceniacie ten utwór? Podoba się Wam?

  Mrozu wykonał na scenie Dzień Dobry TVN najnowszy singiel "Globalnie" z płyty "Vabank". Jak oceniacie jego występ i ten utwór? Wsłuchajcie się w słowa piosenki! Co artysta ma na myśli?