Grzesiek i Natalia z "Hotelu Paradise" ujawniają kulisy swojego związku. "Byłem zapatrzony w Magdę"

Autor:
Justyna
Piąsta
Grzegorz Głuszcz i  Natalia Bajko

Grzegorz Głuszcz i Natalia Bajko niedawno ogłosili, że są parą. Choć poznali się w 6. edycji "Hotelu Paradise", to ich relacja zrodziła się dopiero po programie. Jak to się stało, że poczuli do siebie coś więcej? Czy gdyby nie Magda, już wcześniej zwróciliby na siebie uwagę?

Miłość z "Hotelu Paradise" - Grzegorz i Natalia

Grzegorz Głuszcz był jedną z najbarwniejszych postaci 6. edycji randkowego show. Będąc w "Hotelu Paradise", wydawało mu się, że poznał idealną dla siebie dziewczynę. Romans z Magdaleną Gałdą przerodził się w poważne uczucie. Grzesiek przed kamerami i na oczach widzów wyznał jej miłość, i udowadniał, że bardzo mu na niej zależy. Niestety, ich relacja nie przetrwała próby czasy, a niedługo po opuszczeniu rajskiego hotelu się rozstali.

Uczestnicy 6. edycji "Hotelu Paradise"

Czy Grzesiek z "Hotelu Paradise" jest w związku z Magdą?
Czy Grzesiek z "Hotelu Paradise" jest w związku z Magdą?
wideo 2/6

Głuszcz dopiero po kilku miesiącach od zakończenia relacji z Magdą zbliżył się do innej koleżanki z programu - Natalii Bajko. Są razem od niedawna, a już otrzymali od fanów mnóstwo pytań na temat związku. Właśnie dlatego za pośrednictwem opublikowanego na YouTubie filmiku postanowili uchylić rąbka tajemnicy o relacji, która ich łączy.

- Specjalnie dla Was nagrywamy film, w którym opowiemy o kulisach naszego związku i odpowiemy na pytania, które zadaliście nam na Instagramie - zapowiedział na nagraniu Grzegorz.

Jedno ze skierowanych do uczestnika "Hotelu Paradise" pytań brzmiało: "Czy gdyby Magda Cię inaczej potraktowała, to zwróciłbyś uwagę na Natalkę?".

- Wiesz, Natalka, powiem Ci tak - zaczął Grzesiek, kierując słowa wprost do swojej nowej partnerki. - Na tamtą chwilę byłem bardzo zapatrzony w Magdę. Nam nie wyszło. Już nie chcę wracać do tego tematu. Byłem zapatrzony i nie myślałem o żadnej innej kobiecie. Ale cieszę się, że wyszło tak, jak wyszło, bo przez to my teraz jesteśmy ze sobą - zaznaczył.

- To mi właśnie pokazało, że jak byłeś z jedną dziewczyną, to się nie rozglądałeś za nikim innym i dlatego też to doceniam, jak jesteś ze mną, bo jednak nie muszę czuć się zazdrosna o Ciebie - przytakiwała mu Natalia.

Grzegorz Głuszcz i Natalia Bajko są parą. Czy mieszkają ze sobą?

Zaciekawieni życiem uczestników "Hotelu Paradise" internauci zadali im również pytanie dotyczące wspólnego mieszkania. Jak wiadomo, Natalia nie tak dawno przeprowadziła się do Warszawy, gdzie przebywa na stałe Grzesiek. Mimo tego para na razie woli cieszyć się niezależnością.

- Akurat Natalka mieszka u siebie, ja u siebie. Chcemy sobie zostawić trochę tego luzu, bo też uważam, że jak się ludzie widzą 24h na dobę, to może się przyczynić do jakichś częstych kłótni, a my tego w zasadzie nie chcemy - oznajmił Głuszcz.

Natalia dodała, że randki są "okazją do tego, żeby się wystroić" i bardziej celebrować wspólnie spędzony czas. Grzegorz zwrócił jednak uwagę, że ten stan rzeczy może się niebawem zmienić. - Z Natalką działamy, staramy się rozwijać wszystko i powoli gdzieś myślimy o tym, żeby coś razem wynająć - zapowiedział.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe, Player.pl

Pozostałe wiadomości