Goya na scenie Dzień Dobry TVN. Zespół wraca z albumem po 8 latach

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Goya wraca z nową płytą
Goya wraca z nową płytą Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

Zespoł Goya przez blisko 8 lat kazał swoim fanom czekać na nowy materiał. Magdalena Wójcik, wokalistka i liderka grupy opowiedziała w naszym studiu, jak wyglądała praca nad najnowszą, i być może najbardziej osobistą w dorobku artystki, płytą. Goya zaprezentowała również zachwycający utwór "Jane Austin" na scenie Dzień Dobry TVN.

Zespół Goya wraca po 8 latach

Zespół Goya jest obecny na polskiej scenie muzycznej od 1995 roku. Grupa od lat tworzy popowe piosenki z romantycznym przesłaniem. Jednym z popularniejszych utworów z dorobku zespołu jest piosenka "Tylko mnie kochaj", która należy do soundtracku filmu o tym samym tytule.

Wokalistka grupy Goya – Magdalena Wójcik opowiedziała w Dzień Dobry TVN o pracy nad nową płytą, która pojawiła się w serwisach streamingowych po niemal 8-letniej przerwie. Jak przyznaje – tworząc najświeższe wydawnictwo zespół postawił na autentyczność.

- To była taka zabawa, coś nas zainspirowało, bawiliśmy się, bez takiego ciśnienia i presji, czy to będzie do czegoś pasowało i się będzie podobało. Mieliśmy priorytet, żeby to było takie nasze i zgodne z nami i chyba się udało -  tłumaczyła piosenkarka.

Zespół Goya z piosenką Jane Austin

Magdalena Wójcik i jej zespół wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką pod tytułem "Jane Austin". Singiel promuje album "Rozdział VIII" i jest rytmiczną balladą o miłości. Podczas występu na żywo zespół udowodnił, ze mimo upływu lat, nie wyszedł z wprawy i tworzy muzykę na najwyższym poziomie.

- To wszystko są przenośnie do mojego wewnętrznego życia, do tego, o czym ja najbardziej lubię pisać, czyli o miłości. [...] Mam nadzieję, że słuchacze znajdą tutaj gdzieś swoje historie – dodała artystka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości