Goya

    Goya

    15 lat temu zespół Goya wypuścił piosenkę "Smak słów", która szybko okazała się być hitem. O tym, co zmieniło się na przestrzeni tych wszystkich lat opowiedzieli w naszym programie Magda Wójcik - wokalistka, Grzegorz Jędrach - gitarzysta i Rafał Gorączkowski - pianista zespołu Goya.

    Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Goya z piosenką "Zapowiedź", która pochodzi z ich nowej płyty pt. "Widoki". Tę piosenkę Marcin Prokop i Dorota Wellman dedykują naszemu inżynierowi studia Andrzejowi.

    W czwartek w Dzień Dobry TVN będzie coś dla lubiących adrenalinę mężczyzn - pięciokrotny zwycięzca Rajdu Dakar - motocyklista Marc Coma. Będzie też coś dla modnych kobiet - pokażemy obowiązujące tego lata fryzury i fasony jeansów. W programie także: artystka i wokalistka - nowa twarz Samanty Janas. A na koniec: sentymentalna muzyczna podróż do rodzinnego miasta - Magda Wójcik i Goya z nowym singlem. Bądźcie z nami jutro od 8:00!

    W 2005 r. mało kto w Polsce nie słyszał takich przebojów jak: "Smak słów" Goyi, "Prowadź mnie" Kasi Kowalskiej i "Prócz Ciebie nic" Kayah i Krzysztofa Kiljańskiego. Utwory te są równolatkami programu „Dzień dobry TVN”. Z okazji jubileuszu zapytaliśmy, co słychać u gwiazd z pierwszych miejsc list przebojów roku 2005. Na kanapach zasiedli: Magdalena Wójcik „Goya”, Kasia Kowalska i Krzysztof Kiliański.