Gwiazdy

Dominika Gwit rozwiewa wątpliwości. Przekazała informację o płci dziecka w wyjątkowym stylu

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Oskar
Netkowski
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/15

Dominika Gwit zdradziła już fanom, czy na świecie przywita chłopca, czy dziewczynkę. Tajemniczy filmik, który zaprezentował w studiu Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, do końca trzyma wielbicieli gwiazdy w napięciu. Zobaczcie sami.

Dominika Gwit i macierzyństwo

Dominika Gwit-Dunaszewska bardzo długo pragnęła zostać mamą. Aktorka wielokrotnie powtarzała w mediach, że przyszło jej walczyć z niepłodnością. Gdy w końcu pewnego dnia lekarz potwierdził, że gwiazda i jej mąż zostaną wkrótce rodzicami, nie posiadali się ze szczęścia. Dzisiaj Dominika jest już w drugim trymestrze ciąży i z wdzięcznością mówi o tym, co dzieje się w jej rodzinie.

- Jesteśmy małżeństwem od 4 lat, więc można obliczyć, że dość długo staraliśmy się o dziecko. To trwa długo, nie jest przyjemne i nie jest łatwe, bo takim staraniom zazwyczaj towarzyszy dużo emocji. Ale nie można tracić nadziei i trzeba szukać dobrych lekarzy. My jesteśmy pod świetną opieką - zdrowi i szczęśliwi. Na razie chcemy cieszyć się tym, co jest tu i teraz - mówiła niedawno w rozmowie z serwisem dzienodobry.tvn.pl Dominika Gwit.

Dominika Gwit - płeć pierwszego dziecka

Dominika Gwit już dwa tygodnie temu komunikowała fanom, że trwają badania nad płcią dziecka. Do niedawna wyniki wychodziły sprzeczne. Przyszła mama była więc w kropce. Okazuje się jednak, że dostała od lekarzy komplet informacji.

Na instagramowym profilu gwiazdy pojawił się filmik, w którym oznajmiła płeć swojego pierwszego dziecka. - Chłopiec czy dziewczynka? Już wszystko jasne ! Sami zobaczcie! - zachęcała do obejrzenia postu.

Dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu obejrzeć nagranie, odpowiedź brzmi: "To chłopiec". Gratulacji napłynęło naprawdę sporo. Nie tylko od gwiazd i bliskich, ale także fanów, którzy kibicują przyszłym rodzicom. - Gratuluję! Synki są cudowne! Córeczki zresztą też - napisała jedna z kobiet. - Jako mama chłopca mogę powiedzieć, że będzie zabawa i będzie się działo - dodał ktoś inny. Do gratulacji przyłączyli się również nasi prowadzący.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości