Gwiazdy

Plotki, skandale, afery. Czy gwiazdy przejmują się komentarzami na swój temat?

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Plotki, skandale, afery…
Plotki, skandale, afery… Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Mariusz Przybylski to jeden z najlepszych polskich projektantów, popularny także wśród naszych gwiazd. Reporterka Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska przy okazji prezentacji jego najnowszej kolekcji pytała celebrytów, w jaki sposób radzą sobie z plotkami na swój temat. Czy gwiazdy potrafią mieć dystans do tych często zmyślonych historii?

Czy gwiazdy czytają plotki na swój temat?

Pokaz najnowszej kolekcji ubrań Mariusza Przybylskiego zwabił tłum gwiazd, które chętnie podziwiały kreacje popularnego projektanta. Sandra Hajduk-Popińska postanowiła porozmawiać z kilkoma z nich na temat ceny, jaką trzeba czasem płacić za popularność. Reporterka Dzień Dobry TVN sprawdziła, czy znane osoby czytają plotki na swój temat oraz czy potrafią mieć dystans do złośliwych artykułów i komentarzy zamieszczanych w sieci.

Jessica Mercedes przyznaje, że odcięcie się od plotkarskich portali zadziałało korzystnie na jej stan psychiczny. Dziś influencerka nie śledzi doniesień na swój temat.

- Od sierpnia, czyli od 3,5 miesiąca, w ogóle nie wchodziłam na portale plotkarskie, więc nie wiedziałam nic, co się dzieje u znajomych czy coś się tam u mnie dzieje. Więc potrzebna mi była taka przerwa – przyznała Jessica Mercedes.

Gwiazdy o plotkach

Sebastian Karpiel-Bułecka potrzebował czasu, by ignorować złośliwe artykuły. Dziś wie, że zawsze pojawią się osoby, które będą chwalić jego dokonania, ale też i tacy odbiorcy, którzy go skrytykują. Jest to dla muzyka zupełnie normalne.

- Na początku bardzo to przeżywałem i się denerwowałem, kiedy ktoś coś o mnie napisał. Ale nauczyłem się z tym żyć, nauczyłem się też nie czytać komentarzy i lepiej mi się z tym żyje [...] Dystans, dystans i jeszcze raz dystans i twarde stąpanie po ziemi – mówił Sebastian.

Przewrotne podejście do plotek ma raper Żabson, który potrafi śmiać się z treści artykułów na swój temat. Jak przyznaje – czasem sposób, w jaki są napisane lub zmanipulowane treści o jego życiu, po prostu go bawią.

- Wydaje mi się, że ciężko jest nie przeczytać, bo po prostu ci się to wyświetla [...] Jestem z tym pogodzony. Jestem fanem wycinania z wypowiedzi dwóch zdań i tylko zmieniania kontekstu tych zdań [...] Wręcz od artystycznej strony jest to godne podziwu, że ktoś jest w stanie manewrować informacją, więc jestem z tym na chill - dowodził raper.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości