Powstanie trzeci sezon serialu "Biały Lotos". Gdzie będzie się rozgrywała akcja?

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Najświeższe newsy z życia gwiazd

"Biały Lotos" to serial HBO, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Ostatni odcinek światło dzienne ujrzał w grudniu ubiegłego roku, a fani z wytęsknieniem oczekują już kolejnego sezonu. O tym, co wiemy na temat trzeciej odsłony "Białego Lotosu", opowiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

"Biały Lotos" - trzeci sezon

"Biały Lotos" to serial HBO to amerykański serial satyryczny napisany i wyreżyserowany przez Mike'a White'a. Produkcja przedstawia losy gości luksusowego hotelu międzynarodowej sieci. Akcja pierwszego sezonu rozgrywała się na Hawajach, drugiego zaś - na Sycylii. Choć o kolejnej odsłonie programu na razie wiadomo niewiele, do mediów właśnie trafiła informacja o tym, dokąd tym razem pojadą gwiazdy produkcji HBO.

- Wiemy, gdzie powstanie. W Tajlandii będzie kręcony 3. sezon tego serialu. Wiemy nawet, o czym trochę będzie. O ile pierwszy sezon traktował o pieniądzach, drugi o seksie, to w trzecim ma być "satyryczne spojrzenie na śmierć" – mówiła Sandra Hajduk-Popińska.

"Biały Lotos". Co wiadomo o trzecim sezonie?

"Biały Lotos" to serial, który został obsypany nagrodami, nie tylko z powodu świetnego scenariusza, ale i gwiazdorskiej obsady. W poprzednich sezonach brali udział m.in.: F. Murray Abraham, Adam DiMarco, Jennifer Coolidge, Aubrey Plaza i Laura Dern.

- Mark White, czyli reżyser tego serialu, powiedział, że bardzo się cieszy z nowej obsady, bo faktycznie będą nowe gwiazdy. [...] To jest obsypany nagrodami serial - podkreśliła reporterka.

"Biały Lotos". Gdzie i kiedy oglądać serial?

Wszystkie sezony "Białego Lotosu" są dostępne w HBO Max i na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Frazer Harrison / Staff/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości