Gwiazdy

Anna Kalczyńska na przyjęciu w stylu Harry'ego Pottera. "Co za cudowny pomysł"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Anna Kalczyńska w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska rodzinnie świętowała urodziny 9-letniego Tymka. Tematem przewodnim imprezy był Harry Potter, a magiczne stroje gości zaimponowały fanom naszej prowadzącej. "Jesteście ekstra. Dzieci będą miały wspaniałe wspomnienia" - czytamy.

Anna Kalczyńska na imprezie w stylu Harry'ego Pottera

Imprezy tematyczne cieszą się dużym zainteresowaniem. Od lat organizowane są śluby inspirowane "Wielkim Gatsbym" czy zabawy sylwestrowe w stylu disco. Natomiast jeden z członków rodziny Anny Kalczyńskiej wymyślił imprezę urodzinową nawiązującą do Harry'ego Pottera, o czym poinformowała nasza prowadząca na swoim profilu na Instagramie.

Tymek skończył 9 lat. Sprawa jest poważna

Zobacz wideo: Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska
Anna Kalczyńska Źródło: TVN Style

Anna Kalczyńska z rodziną

Uczestnicy przyjęcia mieli nie lada zadanie do wykonania. Musieli wymyślić kostiumy rodem z Hogwartu. Anna Kalczyńska postawiła na sukienkę z motywem gwiazd, kapelusz i okulary, a mama 9-letniego Tymka Zuzia Sielicka-Kalczyńska zarzuciła na siebie pelerynę.

- Uwielbiam spełniać prośby dzieci... szczególnie kiedy wymaga trochę wysiłku. Niekoniecznie za dużo, ale trochę - wyjwiła w komentarzu nasza prowadząca.

Rodzinne świętowanie zakończyło się sukcesem, a internauci są zachwyceni strojami gośćmi. "Co za cudowny pomysł i wspaniałości dla solenizanta", "Rewelacja", "Jest moc", "Jesteście ekstra. Dzieci będą miały wspaniałe wspomnienia" - czytamy. Jedna z internautek zapytała się naszej prowadzącej, czy solenizant trafił do Gryffindoru. "Nie" - odpisała rozbawiona Anna Kalczyńska.

Anna Kalczyńska - prowadząca Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska wraz z Andrzejem Sołtysikiem od lat tworzy w Dzień Dobry TVN świetnie uzupełniający się duet gospodarzy. Z kolei w domu wraz z mężem Maciejem Maciejowskim wychowuje dwie córki: Hanię i Krysię oraz syna Jana. Na jej profilu na Instagramie odnajdziemy zarówno zdjęcia związane z pracą, jak i rodzinne chwile. "Piszę o tym, co mnie porusza" - czytamy w jej bio.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości