Zwierzęta

Tort, hot dogi i 90 gości. Niezwykły ślub dwóch psów rasy chihuahua stał się hitem sieci

Zwierzęta

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
NY POST
Pies rasy chihuahua

Roczna suczka Izzy i jej nieco starszy, bo 8-letni, wybranek serca połączyli swoje pieskie życia węzłem małżeńskim. Okazałe wesele, które przygotowały ich opiekunki, szturmem zdobyło serca internautów. Zaślubinom przyglądało się liczne grono przyjaciół.

Psy wzięły ślub

Mogłoby się wydawać, że to tradycyjny anglossaski ślub w ogrodzie: wzruszone rodziny, fotograf i altana z kwiatów. Zgromadzonych nie dziwił ani fakt znacznej różnicy wieku dzielącej narzeczonych, ani też to, że przed ołtarzem stanęły dwa pieski rasy chihuahua. Młoda para zakochała się w sobie podczas jednego ze spacerów.

- Chester zapałał głębokim uczuciem do Izzy, gdy chodziliśmy po okolicy - powiedziała dziennikarzom Mandy Willow. - Całkowicie za nią oszalał - podkreśliła.

Zwierzęta

Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić
Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić Dzień Dobry TVN
wideo 2/27

Na pomysł "zalegalizowania" związku wpadła właścicielka Izzy. Uznała, że organizując zabawę, uda się zebrać pieniądze dla organizacji Cheshire Sighthound Rescue, zajmującej się opieką nad zwierzętami. To nie pierwsze charytatywne wydarzenie zorganizowane przez kobietę. Za każdym razem wspiera inną organizację działającą na rzecz zwierzaków.

Pieski ślub

Wszystko odbyło się zgodnie z planem: Izzy i Chester w eleganckich strojach spotkali się przed ołtarzem, gdzie podpisali stosowne dokumenty i złożyli przysięgę małżeńską. Czworonogi w obliczu świadków obiecywały: "zawsze bawić się razem; opiekować się swoimi szczeniętami, doczekać się ich stu albo stu jeden, dzielić się swoimi ulubionymi zabawkami, chronić swoje domy przed złym listonoszem i wąchać wyłącznie swoje pupy". Akt ślubu został podpisany odciskami łap.

Ceremonii przewodniczył 18-miesięczny chart o imieniu Stan, któremu asystowała profesjonalna celebrantka Rebecca Knapper. Młodej parze serdecznie gratulujemy!

Pozostaje wierzyć, że psia wierność nie dotyczy tylko relacji czworonogów z człowiekiem. Jeśli bowiem okaże się, że wybranek Izzy to istny pies na baby, Wielką Brytanią wstrząśnie rozwód głośniejszy od tych w rodzinie królewskiej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: NY POST

Źródło zdjęcia głównego: Artem Zakharov / Getty Images

Pozostałe wiadomości