"Odpicowane wnętrze". Domek letniskowy w marynistycznym stylu

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Katarzyna Jaroszyńska
Odpicowane wnętrze – domek letniskowy w stylu marynistycznym
Odpicowane wnętrze – domek letniskowy w stylu marynistycznymDzień Dobry TVN
wideo 2/21

W nowym odcinku cyklu Katarzyny Jaroszyńskiej "Odpicowane wnętrze" zajrzeliśmy do domku letniskowego w powiecie ostródzkim. Wystrój pomieszczeń utrzymany jest w stylu marynistycznym. Stara łódka została przerobiona na regał, a na ścianie wiszą wiosła.

"Odpicowane wnętrze" - domek letniskowy

W powiecie ostródzkim tuż przy jeziorze Narie znajduje się 45-metrowy domek letniskowy Dobrosławy i Michała Brudnickich. Nieruchomość z zewnątrz przypomina mazurską chatę, a w środku charakteryzuje się stylem marynistycznym, ponieważ największą pasją właścicieli jest żeglarstwo.

- Od samego początku mieliśmy jedno zdanie - to musi być coś naprawdę niezwykłego - zaznaczyła Dobrosława Brudnicka. Para zadbała m.in. o oryginalne dodatki, które zostały wystylizowane przez sąsiadkę właścicieli. - Były to często stare, zniszczone przedmioty - tłumaczył Michał. Stara łódka została przerobiona na regał, a na ścianie wiszą wiosła.

Domek w stylu marynistycznym

Wszystkie ikony znajdujące się w salonie zostały wykonane metodą decoupage'u przez Michała Brudnickiego. - Dzięki naszej inwestycji mój mąż odnalazł swoje drugie przeznaczenie, czyli artysty - podkreśliła Dobrosława. W łazience również nie brakuje nawiązań do wody. Zobaczymy tam m.in. wieszaczki w kształcie knagi czy wieszak z ryby.

Jak wygląda sypialnia w 45-metrowym domku Dobrosławy i Michała? Tego dowiesz się z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości