Aranżacje wnętrz

Najdroższe mieszkanie w Gdańsku? Projektant: "Widok wart miliona dolarów"

Aranżacje wnętrz

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Reporter:
Katarzyna Jaroszyńska
Odpicowane wnętrze - jedno z najdroższych mieszkań w Gdańsku
Odpicowane wnętrze - jedno z najdroższych mieszkań w Gdańsku Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

"Odpicowane wnętrze" zaprasza do jednego z najdroższych apartamentów w Gdańsku. Japońsko-amerykańska para zakochała się w klimacie tamtejszej starówki i postawiła na inwestycję w minimalistycznej, acz luksusowej odsłonie. O szczegółach tej realizacji projektant wnętrz Jan Sikora opowiedział reporterce Dzień Dobry TVN Katarzynie Jaroszyńskiej.

"Odpicowane wnętrze". Jedno z najdroższych mieszkań w Gdańsku

Katarzyna Jaroszyńska z okazji emisji 250. odcinka cyklu "Odpicowane wnętrze" zaprosiła widzów Dzień Dobry TVN do jednego z najdroższych mieszkań w Gdańsku. Nieruchomość z widokiem na starówkę ma 130 m2, dwa poziomy i bardziej niż apartament przypomina dom jednorodzinny. Po pięknym wnętrzu reporterkę oprowadził architekt wnętrz - Jan Sikora. Autor wyjątkowej aranżacji w sercu Gdańska nie kryje, skąd wzięła się zaporowa cena apartamentu.

- Wynika z widoku wartego milion dolarów. Cena jest także za to, że jest to domek jednorodzinny, ma niezwykłą przestrzeń i jest na szczycie kamienicy w Gdańsku. Unikalna inwestycja - tłumaczył autor wnętrza.

Japońsko-amerykański luksus w Gdańsku

Mieszkanie przygotowane przez projektanta zostało stworzone dla pary japońsko-amerykańskiej, dlatego poszczególne elementy wystroju nawiązują do tradycji wnętrzarskich obu krajów. Przytulne pomieszczenia w pastelowych kolorach i delikatne materiały kontrastują z kamienną podłogą i luksusowymi meblami, które przyleciały do Gdańska z różnych zakątków świata.

Dwupoziomowy apartament zachwyca wysokim sufitem i minimalistycznym wystrojem. Uwagę przykuwają pomysłowe rozwiązania, takie jak przeszklony pokój kąpielowy czy mostek łączący sypialnię z pewnego rodzaju antresolą. Co ciekawe, właściciele doglądali prace nad wykończeniem apartamentu zdalnie i nie byli jeszcze w swoim nowym domu, zaś kamery Dzień Dobry TVN pojawiły się w mieszkaniu dzień po zakończonych pracach remontowych.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości