Konkursy

Lubisz porządek i chcesz testować nowy sprzęt? Weź udział w konkursie!

odkurzacz, sprzątanie

mat. prasowe

Konkursy

Lubisz porządek i chcesz testować nowy sprzęt? Weź udział w konkursie!

odkurzacz, sprzątanie

mat. prasowe

Nasz partner - firma Samsung rekrutuje ambasadorów, którzy będą mieli szansę przetestować odkurzacz, który po programie zostaje już u nich na zawsze. Poznaj szczegóły i dołącz do akcji!

Zostań #Jetsetterem! - szczegóły konkursu

Każdy kto zgłosi się do konkursu ma szansę wygrać 1 ze 100 odkurzaczy bezprzewodowych Samsung Jet™. Spośród 100 ambasadorów Samsung wybierze także 3 profile, które zostaną nagrodzone oczyszczaczem powietrza Cube za najkreatywniejsze materiały.

Dodatkowo pierwsze 500 osób, które zgłosi się do programu, ale nie zostanie wybranych ambasadorem otrzyma voucher na dowolną kawę w sieci kawiarni Costa Coffee.

Zarejestruj się pod tym adresem lub kliknij w poniższą grafikę.

konkurs, Samsung

mat. prasowe

Jak zostać ambasadorem i wygrać odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet™

 1. Pobierz zdjęcie promujące program i opublikuj je na jednym ze swoich kanałów social media z hashtagami: #JETsetter, #wyzwanieSamsung, #SamsungJET, #odkurzaczbezprzewodowy.
 2. W opisie pod udostępnionym zdjęciem kreatywnie uzasadnij, dlaczego to właśnie ty będziesz najlepszym #JETsetterem.
 3. Wypełnij formularz rejestracyjny i wklej link do opublikowanego zdjęcia w terminie od 18.05 do 7.06.2020 r.
 4. Jeśli zostaniesz wybrany #JETsetterem, Samsung poinformuje cię o tym mailem. W ciągu 3 dni potwierdź chęć udziału w programie i podaj dane do wysyłki Samsung Jet™.

Zadania dla każdego, kto zostanie wybrany ambasadorem:

 • Każdy to zostanie ambasadorem Samsung Jet™ co tydzień otrzyma zadanie do wykonania (łącznie 5 zadań), które będzie musiał wykonać i opublikować na swoim kanale, który zadeklarował na etapie zgłoszenia,
 • Po wykonaniu zadań zostaniesz poproszony o napisanie opinii o odkurzaczu poprzez dedykowany link,
 • Spośród wszystkich #JETsetterów wybierzemy trzech, którzy w trakcie programu najbardziej kreatywnie przedstawiali zalety Samsung Jet™. Otrzymają oni oczyszczacz powietrza Samsung Cube.
odkurzacz, sprzątanie

mat. prasowe

Samsung Jet™ - odkryj nowy wymiar odkurzania

Jeśli jeszcze masz jakiekolwiek wątpliwości o tym, że warto wziąć udział w konkursie i wygrać ten nowoczesny sprzęt, to przedstawiamy najważniejsze zalety odkurzacza Samsung Jet™:

 • bezprzewodowy – wygoda w codziennym użytkowaniu,
 • moc silnika Digital Inverter - aż do 550 W. dzięki temu idealnie sprawdzi się na różnych rodzajach powierzchni np. parkiety i dywany,
 • czas pracy - aż do 60 minut pracy. Dzięki temu możesz odkurzyć cały dom lub mieszkanie bez konieczności ładowania baterii,
 • system filtracji HEPA – 5-warstwowy system filtracji, który usuwa aż do 99,999% mikrocząsteczek pyłów i alergenów, a wydmuchiwane powietrze jest czyste,
 • akcesoria – precyzyjne akcesoria ułatwiają dotarcie do każdego zakamarka w domu. W tym mini elektroszczotka, która jest idealna do sprzątania kanap lub samochodów.

Zobacz też wideo, w który pokazane są możliwości sprzętu, który ułatwi ci domowe sprzątanie:

YouTube.com/Samsung Polska

Zobacz także:


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
64
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0