Ważyła 220 kilogramów. Dziś wygląda zupełnie inaczej. "Nie mogłam znaleźć na siebie sukienki"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
www.plotek.pl
Kasia schudła ponad 100 kg – teraz radzi innym
Kasia schudła ponad 100 kg – teraz radzi innym Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Lexi Reed to Amerykanka, która przeszła nieprawdopodobną przemianę. Choć całe życie zmagała się z ogromną nadwagą, od kilku lat wraz z mężem walczy o swoje zdrowie. Efektami diety i ćwiczeń para dzieli się na social mediach i udowadnia, że diametralna zmiana stylu życia jest możliwa. Jak dziś wygląda Lexi, która w dniu ślubu ważyła 220 kilogramów?

Zmienili się nie do poznania. Razem schudli ponad 100 kg

Lexi i Danny Reed są małżeństwem od 7 lat, choć znają się od 2007 roku. Gdy Amerykanka pierwszy raz spotkała swojego przyszłego partnera, była pewna, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. W tamtym czasie Lexi w ogóle nie przypominała osoby, którą jest teraz, ponieważ jeszcze kilka lat temu ważyła prawie o 140 kilogramów więcej.

- Dzień ślubu był najszczęśliwszym dniem w moim życiu, ponieważ znalazłam kogoś, kto mnie kocha bez względu na rozmiar. Mimo że nawet nie mogłam znaleźć na siebie sukienki. Będę jego na zawsze i jestem wdzięczna za nasze nowe wspólne życie - opowiadała na Instagramie Lexi.

Zbędne kilogramy nie przeszkadzały zakochanym szczęśliwie żyć, aż do czasu, gdy Lexi dowiedziała się, że jej waga uniemożliwia jej zajście w ciąże. Kłopoty zdrowotne i depresja sprawiły, że małżeństwo postanowiło zawalczyć o swoje życie, czym regularnie Amerykanie dzielą się na swoich social mediach.

Razem walczą o lepsze życie

Lexi i Danny ponad dwa lata temu postanowili rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym trybem życia. Razem zaczęli chodzić na siłownię, zmienili swoją dietę i przyzwyczajenia. Mąż instagramerki na początku swojej drogi ważył 130 kilogramów, ona - 220. Wraz z odchodzącymi kilogramami na ciele Lexi pojawił się nadmiar skóry, którą chirurgicznie usunęła, by jej sylwetka mogła prezentować się lepiej.

W procesie metamorfozy małżonkowie bardzo się wspierają, choć mimo pozytywnych efektów diety w życiu Lexi pojawiły się kłopoty zdrowotne. Dziewczyna poinformowała na social mediach, że musi być poddawana regularnym dializom, ponieważ jej nerki przestały pracować, a na jej udach, ramionach i brzuchu pojawiają się otwarte rany, które trudno wyleczyć. Mimo przeciwności losu amerykańscy małżonkowie niejednokrotnie podkreślają, że decyzja o podjęciu walki z otyłością była jedną z najlepszych, jakie mogli podjąć w życiu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: www.plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/discoveringdanny, Aurora Gonzalez Carrascosa/Getty Images

Pozostałe wiadomości