Radosław Majdan

  Radosław Majdan

  Blanka Ramirez ma 12 lat. Ostatnio zaliczyła siódmy maraton i tym samym została najmłodszą dziewczynką, której udał się taki wyczyn. Skąd pomysł na takie ambitne przedsięwzięcie? Kiedy Blanka zaczęła biegać? Czy próbowała innych dyscyplin? Która część biegu jest dla niej najtrudniejsza? Jak wygląda jej dzień? Czy bieganie maratonów jest bezpieczne dla nastolatki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz rozmawiała z Blanką i jej tatą - Dimasem Ramirezem.

  Pojawiły się informacje, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają poprowadzić wspólny program. Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na otwarciu atelier Bohoboco i zapytała gwiazdy, które tam przyszły o to, czy noszą ciuchy szyte na miarę. Jakie rzeczy noszą: Agnieszka Cegielska, Katarzyna Sokołowska i Edyta Olszówka, Patricia Kazadi i Anna Wendzikowska?

  Jakiś czas temu Centralne Biuro Śledcze - na wniosek prokuratury - zatrzymało cztery osoby związane z olsztyńskim środowiskiem MMA. Wśród zatrzymanych jest znany olsztyński zawodnik MMA, który jest kuzynem gościa Dzień Dobry TVN Mameda Khalidova (Chalidowa). Podobno CBŚ szykuje się teraz na Mameda z powodu domniemanych powiązań z mafią czeczeńską. Poprosiliśmy go o komentarz w tej sprawie.

  Są już ze sobą od jakiegoś czau, ale nigdy razem nie pojawiali się publicznie. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan postanowili to zmienić i już oficjalnie, jako para, wzięli udział w tegorocznym balu Fundacji TVN "nie jesteś sam". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała ich o to, jak się czują podczas swojego pierwszego oficjalnego wyjścia.

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry Wakacje. A w programie: Olga Bołądź o niespodziewanej miłości, Paulina Młynarska i Mikołaj Komar, czyli single na wakacjach, Radosław Majdan prosto z Brazylii, czyli co mają wspólnego kobiety i piłka nożna. Program poprowadzą: Magda Mołek i Filip Chajzer.

  Echa ostatniej, dla wielu mocno kontrowersyjnej, wypowiedzi Jerzego Janowicza, słychać już nie tylko w kręgach sportowych. Jak naprawdę wyglądają warunki, w jakich trenują sportowcy? Czy "polskim sumptem" można osiągnąć sukces w sporcie? Co sprzyja karierze sportowca? Jaki wpływ na przyszły sukces sportowca mają rodzice? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Radosław Majdan i Michał Pol.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Radosław Majdan oraz Zbigniew Bródka o tym, ile trzeba poświęcić, by odnieść sukces w sporcie. Spotkamy się z kobietą, która mieszka w domu z 200 leniwcami oraz powiemy, co spowalnia nasz metabolizm. Ponadto: Łukasz Radwan w złodziejskiej baszcie. Zaczynamy jutro o 8.00!

  Radek Majdan postanowił szczerze opowiedzieć Katarzynie Olubińskiej o swojej nowej miłości i metamorfozie jaką ostatnio przeszedł. Dowiecie się również, jakie kobiety podobają mu się. Co myślicie o tych zmianach?

  Jutro: Radosław Pazura opowie o chwili, w której prawie stracił życie, a Sebastian Karpiel-Bułecka o nowych wyzwaniach, jakie czekają go w najbliższym czasie. Sprawdzimy także czy czarna magia naprawdę istnieje! Zapraszamy od 8.00!

  Brytyjski periodyk zaproponował przeciętnym mężczyznom, by założyli na siebie markową bieliznę, a następnie zestawił ich z modelami. Jak wypadło doświadczenie - można się łatwo domyślić. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: psycholog Robert Rutkowski, dziennikarz Krzysztof Skórzyński oraz były piłkarz Radosław Majdan. Czy oczekiwania względem mężczyzn są zbyt wyśrubowane?

  O to Agnieszka Jastrzębska zapytała Natalię Siwiec, Joannę Jabłczyńską, Maję Hirsch, Roberta Gawlińskiego, Monikę Gawlińską, Omenę Mensah, Radosława Majdana, Izabelę Janachowską.

  Czy "polska" Borussia, ponownie, pokona Real Madryt, a Barcelona da radę wygrać z Bayernem? O tym, kto ma szansę wygrać Ligę Mistrzów, w kuchni Dzień DobryTVN, rozmawialiśmy z Radkiem Majdanem i Andrzejem Polanem.

  Czy mężczyzna może zmienić się dla kobiety? Na jakie poświecenia stać naszych gości? Co mężczyźni zrobili dla Katarzyny Dowbor? Co wspólnego ma kobieta z grzybami według Ryszarda Rembiszewskiego? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: prezenter telewizyjny Ryszard Rembiszewski, psycholog Piotr Mosak, bramkarz z Radosław Majdan oraz jedyna kobieta w towarzystwie - Katarzyna Dowbor.

  Kiedyś powiedział, że gdyby nie był bramkarzem zostałby... gitarzystą. Jego marzenie się spełniło. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Radosławem Majdanem i zespołem The Trash. Kto założył ten zespół i jak to się stało, że Radek stał rockmanem?

  Wszystkie osoby, które dziś nas odwiedziły mają pieniądze, osiągnęły sukces i są spełnione zawodowo i prywatnie. Jednak chcą jeszcze czegoś. Czego i czy ich apetyt rośnie w miarę jedzenia? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy prezenterkę telewizyjna Patricię Kazadi, aktorkę Sylwię Gliwę, założyciela pierwszego klubu polo w Polsce Pawła Olbrycha oraz byłego piłkarza Radosława Majdana.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była gościem na 40. urodzinach Radosława Majdana. Jakie emocje towarzyszyły jubilatowi? Czy te 40. urodziny są dla niego przełomem? Jeśli tak, to z czym się ten przełom wiąże? Jaki prezent zrobił sobie na urodziny? Piłkarz opowiedział także o swojej nowej książce oraz o burzliwym związku z Dodą. Jak Ania Prus radzi sobie z zainteresowaniem mediów odkąd ona i Radek ujawnili swój związek?

  O 40. urodzinach Radka Majdana i właśnie wydanej jego biografii oraz o premierze filmu "Nad życie" opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O czy marzył w dzieciństwie Tomasz Iwan, Radosław Majdan, Piotr Zelt, Rafał Maserak, Sebastian Fabiański, Marcin Kwaśny, Piotr Kupicha i Weronika Marczuk? O marzeniach gwiazd z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. A Ty o czym marzyłeś/-łaś, gdy byłeś/-łaś dzieckiem?

  Radek Majdan niebawem obchodzi swoje 40. urodziny. Nazywany „polskim Beckhamem”, model, celebryta, sportowiec wydaje z tej okazji książkę. W kawiarence Dzień Dobry TVN zdradził, że w „Pierwszej połowie” przeczytamy także o tej drugiej, już byłej, czyli o Dodzie.

  Zakochany Radek pisze książkę, Agnieszka Grochowska mówi o macierzyństwie, a Magda Mołek występuje w roli głównej! Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska z gorącymi nowinami ze świata show-biznesu!

  Które gwiazdy wspierały WOŚP? Która z nich zebrała najwięcej pieniędzy? Dlaczego księżna Kate odwołała urodzinową imprezę? Kto zastąpi Bellucci w filmie Andrzeja Wajdy „Wałęsa”? Z dziennikarką Ewą Wojciechowską rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN także o Marcie Szulawiak, uczestniczka pierwszej edycji "Top model", która niedawno urodziła syna oraz o Radku Majdanie, który zapowiada, że pisze książkę o Dodzie. Książka ma się ukazać przed jego czterdziestymi urodzinami.

  Nieopodal Warszawy, w uroczej miejscowości, mieszka Radosław Majdan. Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zwiedziła wnętrza jego luksusowego apartamentu. Jakie trofea trzyma w nim piłkarz i czym się inspirował przy urządzaniu swojego nowego mieszkania?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Marcina Prokopa, Roberta Burneikę, Bilguuna Ariunbaatara, Augistina Egurrolę, Radosława Majdana oraz Tede o to, jaką najbardziej niemęską rzecz mnożna znaleźć w ich domu. Zobacz, kto posiada pilnik do paznokci i bogaty zestaw kosmetyków.

  Partner bez wad? Czy to możliwe? Czy warto podejmować walkę z denerwującymi nawykami partnera? Czy można polubić czyjeś wady? Badania pokazują, że 85 proc. kobiet nie potrafi pogodzić się z wadami partnera. W studiu Dzień Dobry TVN gościmy psychoterapeutkę par Marię Rotkiel, aktorkę Jolantę Fraszyńską, dziennikarkę Barbarę Stanisławczyk oraz Radosława Majdana. Czy kiedykolwiek próbowali walczyć z wadami swoich partnerów? Czego nie zniósłby w partnerce Radosław Majdan?

  Agnieszka Jastrzębska była obecna przy promocji nowych perfum Radosława Majdana. Przy tej okazji zapytała gwiazdy o ich pierwsza randkę. Czy Grażyna Wolszczak, Weronika Marczuk, Kasia Kowalska, Mariusz Czerkawski pamiętają swoje pierwsze miłości?