Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Piotr Kupicha był jedną z najjaśniejszych gwiazd sylwestra TVN w Krakowie. O płaszczu Marcina Prokopa ze złotymi guzikami od Rodrigo De La Garzy mówiła cała Polska! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Piotra Kupichę i Marcina Prokopa o ich już legendarne płaszcze. Jak się okazuje nasza dziennikarka ma fotograficzną pamięć. Dlaczego i co odkryła? Zobaczcie!

  Maciej Maleńczuk to postać kontrowersyjna. Zapowiedział spore zmiany. Nie dość- postanowił złapać formę! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Maciejem. Dlaczego jest zadowolony z siebie, co planuje na 2015 rok oraz co ma wspólnego z Arnoldem Schwarzeneggerem? Maciej zdradził także, czy kiedykolwiek ingerował w swoją urodę...

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN i bez wątpienia osoba, o której można śmiało powiedzieć , że zna się na modzie oraz rozróżnia chyba wszystkie kreacje wszystkich projektantów w Polsce :), wybrała pięć najlepiej ubranych gwiazd. Zobaczcie osobisty ranking Agnieszki Jastrzębskiej. Która gwiazda w jej oczach wypadła w tym roku najlepiej?

  Karolina Korwin-Piotrowska i dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska skomentowały najważniejsze wydarzenia w show-biznesie w 2014 r. Które z polskich gwiazd urodziły w tym roku? Czyje zdjęcie umieszczone na jednym z portali społecznościowych wywołało najwięcej pozytywnych emocji? Jakie gwiazdy miały problemy z prawem? Kogo oszukała Małgorzata Herde? Jak "ksywę" ma ostatnio Agnieszka Szulim? Kto nie przejmuje się układami w show-biznesie i jeszcze w nim zamiesza?

  Jakie życzenia świąteczne ma dla widzów Dzień Dobry TVN Pierwsza Damy RP Anna Komorowska i Agnieszka Jastrzębska? Czego życzy politykom Marcin Prokop? Komu nie chce składać życzeń Dorota Wellman?

  Gdzie zamierzają spędzić święta Bożego Narodzenia Sara i Artur Borucowie? Czy to prawda, że Sara spędzi je bez Artura? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak wyglądają prawdziwe góralskie święta Bożego Narodzenia w Zakopanem? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Gościła w domu rodziny Bachledów-Curusiów.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Filip Chajzer na firmowym śledziku, Agnieszka Jastrzębska na przygotowaniach do góralskiej Wigilii u Bachledów - Curusiów. W programie także: świąteczne spotkanie z Krzysztofem Rutkowskim i jego rodziną. Zapraszamy na wigilijną środę z Dzień Dobry TVN.

  Pojawiły się plotki, że Sara Boruc marzy o kolejnym dziecku. Czy jest to prawda? Czy o tym samym marzy jej mąż - Artur Boruc? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. W jakim piłkarzu kochała się Dorota Wellman, w jakim Marcin Prokop? :)

  Anna Lewandowska poprowadziła warsztaty dla kobiet w ciąży. Wywołało to spekulacje, że jest w ciąży. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała sportsmenkę, czy te wiadomości są prawdziwe.

  Krzysztof Cugowski podczas rozmowy z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską potwierdził, że z końcem tego roku Budka Suflera kończy karierę. Co zamierza robić po zakończeniu działalności zespołu?

  Marcin Tyszka wzbudził spore zamieszanie swoim wpisem na portalu społecznościowym, w którym skrytykował finalistki i finalistów Top Model. Co wywołało taką reakcję fotografa? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wczoraj w warszawskim Soho Factory odbył się pokaz najnowszej kolekcji Joanny Przetakiewicz. Za co gwiazdy kochają jej ubrania? O to Annę Lewandowską, Sarę Boruc, Basię Kurdej Szatan, Kasię Sokołowską, reżyserkę pokazu, czyli "lamaniaczki" marki! Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru była Anja Rubik.

  Alicja Bachleda Curuś promuje swój ukochany Karków. W pięknym spocie wystąpiła w roli Kopciuszka. Alicja wygląda jak prawdziwa księżniczka! Agnieszce Jastrzębskiej zdradziła, co stanie się z bajeczną niebieską suknią, która obok Alicji zagrała w spocie.

  Od jakiegoś czasu Dominika Gwit pod czujnym okiem dietetyków traci na wadze. Ile już schudła? Czy w czasie Świąt Bożego Narodzenia będzie trzymała się diety? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z kamerą Dzień Dobry TVN byliśmy za kulisami koncertu poświęconego pamięci Grzegorza Ciechowskiego. Jak artyści, którzy wzięli udział w tym koncercie, wspominają Ciechowskiego? Co powiedzieli nam: Katarzyna Nosowska, Grzegorz Turnau, Sławek Uniatowski i Tymon Tymański? Kim był Grzegorz Ciechowski dla Justyny Steczkowskiej? Jak Ciechowskiego wspomina Kayah?

  Jak Kinga Rusin wspomina święta, kiedy jej córki były małymi dziewczynkami? A jakie plany ma na nadchodzące święta? Wyjedzie czy zostanie w domu z rodziną? Czy lubi obdarowywać innych prezentami? Kogo zazwyczaj zaprasza na święta?

  Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN, pytając o to samego Michała Piróga. Jak wytłumaczył to, że jego usta są teraz większe? Czy to prawda, że Michał Piróg chciałby sobie dodać kilka centymetrów?

  Jakie magiczne momenty kojarzą się gwiazdom ze świętami Bożego Narodzenia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Edytę Herbuś, Michała Piróga, Natalię Klimas, Łukasza Jemioła, Sylwię Gliwę, Katarzynę Sokołowską, Karolinę Ferenstein-Kraśko i Kingę Rusin.

  Zbliżają święta Bożego Narodzenia, dlatego ekipa Dzień Dobry TVN nagrała z zespołem LemON, specjalnie dla Was, świąteczną kolędę. Ta wersja kolędy, tylko na naszej stronie, jest wersją dla "grzecznych dzieci". A już w tę niedzielę, w Dzień Dobry TVN, PREMIERA KOLĘDY, w której pokażemy Wam nasze prawdziwe oblicze!!! ;-) Zaś w sobotę zobaczycie, co działo się na planie, podczas nagrywania kolędy. A działo się, oj działo... Podoba się Wam?

  Film "Ida" zdobył kolejne nagrody. Jakie? Czy polski obraz ma szansę na Oscara? O szansach na nagrodę Akademii Filmowej rozmawiali w Dzień Dobry TVN Dorota Wellman, Marcin Prokop i Agnieszka Jastrzębska.

  Zapowiedziano już drugą edycję "Project Runway". Niestety z udziału w programie zrezygnował Mariusz Przybylski. Nie wiadomo, co z Anją Rubik. Czy czekają nas jeszcze inne zmiany? Z Tomaszem Ossolińskim rozmawiała o tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Edyta Herbuś wyjeżdża z Polski. Dlaczego? Gdzie jedzie? Jak długo zamierza pozostać poza granicami Polski? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Redakcja Dzień Dobry TVN nagrała świąteczną kolędę! Były renifery, śnieżynki i Mikołaje... Zobaczcie, co przydarzyło się Filipowi Chajzerowi i kto najbardziej fałszował! :-) Na premierę świątecznej kolędy zapraszamy do Dzień Dobry TVN już w najbliższą niedzielę (14 grudnia)! A w sobotę zobaczycie reportaż z planu, czyli... jak powstawała świąteczna kolęda Dzień Dobry TVN. Pośpiewacie razem z nami? :-) Zobaczcie ekstra wideo i zdjęcia z planu!!!

  Nie wszyscy wiedzą, że Zosia Ślotała od kilku miesięcy ma nowego chłopaka - muzyka zespołu rockowego. Czy spodziewa się, że niedługo otrzyma od niego pierścionek zaręczynowy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  We Wrocławiu w Centrum Technologii Audiowizualnych, z dyrektorem placówki Robertem Banasiakiem, spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. To tam wykonuje się mrówcza prace - renowację kostiumów z legendarnych filmów między innymi ze "Stawki większej niż życie" oraz z "Czterech pancernych i psa". W przyszłym roku będzie można podziwiać je w stanie prawie idealnym.

  Wiele osób zostawia przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia na ostatnią chwilę. A jak jest w przypadku gwiazd i pary prezydenckiej? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli: Anna Komorowska, Kayah, Ania Rusowicz, Małgorzata Kożuchowska, Krzysztof Cugowski, Stanisław Sojka