Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Izabela Janachowska w TVN Style prowadzi ślubne reality-show. Przyszłym małżonkom pomaga w organizacji uroczystości. Czy z perspektywy dwóch lat, jakie minęły od jej wesela, coś by w nim zmieniła? Czy wówczas coś poszło nie tak? I czy tancerka planuje już powiększenie rodziny? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Rozenek w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że wychowując swoich synów powiela metody stosowane przez swoich rodziców. Jaką Małgosia jest mamą? W jej domu panuje dyscyplina czy raczej rozpuszcza swoich małych chłopców?

  Wiosną na antenie TVN zobaczymy program "MasterChef Junior" z Mateuszem Gesslerem w roli jurora. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską restaurator opowiedział o swojej ukrytej pasji - czy wiedzieliście, że Mateusz robi tatuaże? Gessler zdradził też, że zabiera swojego synka do restauracji. Czy razem gotują? Co jest ich specjalnością?

  Mister Polski 2015 przeprowadził się do warszawy. Odwiedziliśmy go z kamerą w jego pierwszym wynajmowanym mieszkaniu. Kto pomógł mu je znaleźć? Jak się czuje w Warszawie? Co z jego maturą? Czy będzie ją zdawał już w Warszawie? Z Rafałem Jonkiszem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  No i stało się. Piotr Maruszewski, pod wpływem nastawionego przez nas "społeczeństwa", wyciągnął rodowy pierścionek zaręczynowy swojej mamy i wręczył go Kasi Bujakiewicz. Wzruszonej Agnieszce Jastrzębskiej aktorka powiedziała o okolicznościach swoich zaręczyn. To teraz czas pociągnąć ten temat - społeczeństwo i Dzień Dobry TVN domagają się wesela ;)

  Agnieszka Chylińska nie korzystała z pomocy niani przy wychowywaniu swoich dzieci. O zaletach spędzania czasu z pociechami powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Zdradziła również, na czym się obecnie skupia i kim jest Królik, z którym ostatnio spędza dużo czasu.

  Niedługo na antenie TVN ruszy druga edycja Małych Gigantów. Za kulisami programu była "podjarana" dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Z jurorami, prowadzącym i trenerami rozmawiała o pracy na planie. Zobaczcie, jaki apel do rodziców miała Agnieszka Chylińska, a jaki do jurorów - Magda Mołek.

  Mateusz Gessler jest członkiem jury w nowym programie TVN MasterChef Junior. Czy w dzieciństwie lubił gotować? Lubi polską kuchnię? Rozmawiała z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Narzeczonym Kasi Warnke jest Piotr Stramowski. Czy aktorka pamięta ich pierwszą randkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niektórzy nie przepadają za Walentynkami i dlatego ich nie obchodzą. A jak jest w przypadku Doroty Gardias, Małgorzaty Rozenek, Radka Majdana, Kasi Cichopek, Natalii Siwiec i Kasi Warnke? Czy Omenaa Mensah ma z kim spędzić tegoroczne Walentynki? A co tego dnia dostaje zazwyczaj Marcin Prokop? Okazuje się, że nasz prowadzący ma swoją nieśmiałą księżniczkę :) Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ostatnio media rozpisywały się na temat rzekomej operacji plastycznej Natalii Siwiec. Czy to prawda, że gwiazda zmniejszyła biust? I jaki Natalia ma stosunek do pojawiających się plotek na jej temat? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W lutym na ekrany kin wejdzie film „Planeta Singli”. To komedia pełna błyskotliwego humoru i wzruszeń. W rolach głównych zobaczymy Macieja Stuhra oraz Agnieszkę Więdłochę. W studiu Dzień Dobry TVN aktor opowiedział o nowej roli, ale także o tym, jak radzi sobie w polskim show-biznesie. Co pomaga złapać mu dystans do pracy?

  Na tegorocznym Charytatywnym Balu Dziennikarzy pojawiły się tłumy gwiazd. Tego wieczoru dziennikarze i politycy zostawiają swoje poglądy za drzwiami i bawią się w słusznej sprawie. Czy gwiazdy lubią bywać na tego typu przyjęciach? Zapytała je o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Radek Pestka jest zwycięzcą ostatniej edycji Top Model. Jak wspomina miniony rok? Czego żałuje? I jakie ma plany na 2016 rok? Z modelem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W nowym sezonie Małgorzata Rozenek poprowadzi show "Projekt Lady". Jakie dziewczyny zgłosiły się do programu? Czy mentorki był zaskoczone ich zachowaniem? Czy uczestniczki żałują, że wzięły udział w projekcie? Z Małgorzatą Rozenek rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michalina Wisłocka była lekarką, ginekologiem, która zasłynęła jako autorka poradników dotyczących życia intymnego. Na podstawie jej biografii powstaje obecnie film w reżyserii Marii Sadowskiej. W postać Wisłockiej wcieli się Magda Boczarska. Kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie? I kiedy film wejdzie na ekrany kin?

  Wiosną na antenie TVN zobaczymy program "Sablewskiej sposób na...". Wcześniej mogliśmy oglądać Maję na kanale TVN Style. Jaką drogę musiała przejść Sablewska, by trafić na antenę TVN? Jakie problemy będzie poruszać Maja w swoim nowym show? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Magda Gessler jest jedną z niewielu polskich gwiazd, która może pochwalić się tak liczną grupą oddanych fanów w mediach społecznościowych. Jak Magda ich aktywizuje? Kiedy ma czas na, by odpisywać na ich wiadomości? Z Magdą Gessler rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiele polskich gwiazd włączyło się w tegoroczną licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Które przedmioty cieszyły się największą popularnością? I ile dzięki licytacji udało się uzbierać pieniędzy na WOŚP?

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop narzekał, że Agnieszka Jastrzębska podczas rozmowy nie patrzy na niego, tylko na Dorotę Wellman. Taka sytuacja była dla niego bardzo niekomfortowa, dlatego robił wszystko, by Agnieszka spoglądała również na niego. Zobaczcie, czy w końcu znalazł odpowiednią pozycję, by wejść w "kadr widzenia" zezującego oczka Jastrzębia ;)

  Serial TVN "Singielka" zyskał ogromną popularność. Z tej okazji zorganizowano spotkanie dla fanów serialu. Co wydarzy się w życiu głównej bohaterki? Czy w końcu znajdzie miłość swojego życia? Z aktorami serialu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiosną na antenę TVN powraca "Agent". Jednym z uczestników jest Antek Królikowski. Aktora na lotnisku żegnała mama i jego dziewczyna Kasia. Czy aktor myśli już o taktyce, jaką zastosuje w programie? W jakiej jest formie fizycznej? Zapytała o dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Polska gwiazda na Złotych Globach! Weronika Rosati opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej o kulisach Złotych Globów, w których uczestniczyła już po raz kolejny. Jak spomina swoje pierwsze Złote Globy? Kto dostaje zaproszenie na galę? Czy, zdaniem Weroniki Rosati, Leonardo DiCaprio ma szansę na Oscara? Co rozczarowało Weronikę podczas tegorocznej gali? I jaki prezent z okazji urodzin zrobiła sobie Weronika?

  Metabolizm człowieka zmienia się wraz z wiekiem. Jan Wieczorkowski w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznał, że teraz musi bardziej się kontrolować. Co to oznacza? I dlaczego aktor chciałby przytyć?

  Wiosną na antenę TVN wraca program "Mali Giganci". Piotr Rubik w pierwszej edycji show był opiekunem grupy uczestników. Dlaczego nie wystąpi w najnowszej odsłonie programu? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.