Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Jesienią często łapiemy chandrę. By poprawić sobie humor, można wybrać się np. na zakupy. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, czy kupują nowe ubrania, by poczuć się lepiej?

  Film "Ostatnia rodzina" opowiadający o losach Beksińskich podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni zgarnął wszystkie najważniejsze nagrody. Główną rolę gra w tym filmie Andrzej Seweryn. Dlaczego, zanim aktor przyjął rolę, miał dużo wątpliwości? Jak współpracowało mu się z debiutującym reżyserem? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kilka dni temu w Newadzie odbył się festiwal Burning Man. W wydarzeniu brały udział takie gwiazdy jak: Katy Perry, Paris Hilton i Jared Leto. Scenografia Burning Mena przypominała tę z Mad Maxa. Co tam się działo? Dlaczego warto wziąć udział w tym festiwalu? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Natalia Siwiec, która bawiła się podczas tegorocznego Burning Man oraz Agnieszka Jastrzębska.

  Finalista ostatniej edycji "Top Model" Karolina Pisarek jest ostatnio bardzo zapracowana. Modelka właśnie wróciła z kontraktu z Chin. Jakie ma obecnie plany? Czy to prawda, że dostała propozycję kontraktu z Hollywood? Z Karoliną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Paweł Małaszyński w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznał, że dom i rodzina jest dla niego przystanią. Jakim aktor jest ojcem? I czy lubi typowo domowe obowiązki, jak np. wyrzucanie śmieci lub gotowanie?

  Strach o to, czy dziecko poradzi sobie w życiu zawsze będzie obecny w życiu rodziców. Czy z tego względu rodzice powinni się wtrącać w prywatne życie swoich pociech? Gwiazdy zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli jej: Agnieszka Sienkiewicz, Paweł Małaszyński, Katarzyna Glinka, Anna Cieślak, Ewa Kasprzyk i Andrzej Nejman?

  Kiedy Marcin Tyszka odwiedzał Polskę, mieszkał zwykle w hotelu. Od niedawna ma w Warszawie swoje mieszkanie. Apartament urządzony jest w bardzo eklektycznym stylu. Dużo w nim egzotyki i kwiatów. Fotograf w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską zdradził, że gdy wykończył pierwsze mieszkanie, kupił drugie. Czy ma już pomysł na jego urządzenie?

  Ida Nowakowska przebywa ostatnio w Polsce. Jak tancerka znosi rozłąkę z mężem? Czy ukochany ją tu odwiedza? I co najbardziej podoba mu się w ojczyźnie żony? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zapachy zazwyczaj kojarzą nam się z konkretnymi osobami, wspomnieniami lub ważnymi wydarzeniami w naszym życiu. O ulubione zapachy gwiazd zapytała gwiazdy dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Skąd u Mai Sablewskiej słabość do zapachu nowego samochodu, u Agnieszki Cegielskiej do benzyny, a u Idy Nowakowskiej zapach znoszonych puent do baletu?

  Gwiazdy choć zwykle korzystają z zabiegów medycyny estetycznej często się do tego nie przyznają. Dlaczego? Co na ten temat sądzi Anna Nowak-Ibisz? Czy sama korzysta z podobnych zabiegów? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W mediach pojawiły się doniesienia, jakoby Kuba Wojewódzki poślubił swoją partnerkę Renatę Kaczoruk. Plotki podsycają sami zainteresowani. Co na ten temat sądzą gwiazdy? Zapytała o to dziennikarka Dzień dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W show-biznesie panuje ogromna konkurencja. Nie jest środowisko dla każdego. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy w dzisiejszych czasach łatwo jest się przebić i zaistnieć? Jak gwiazdy wspominają swoje początki? Czy było łatwo? Kto im pomógł?

  Wczoraj w mediach pojawiła się informacja, że najsłynniejsza para Hollywood, dwa lata po ślubie się rozwodzi. Pozew rozwodowy złożyła Angelina Jolie. Jakie są oficjalne powody ich rozstania, a o czym spekulują media? O kulisach sprawy opowiedziała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po ponad rocznej nieobecności Maciej Zień pokazał swoją najnowszą kolekcję. Jakie emocje towarzyszyły projektantowi chwilę przed pokazem? Wyjazd Zienia do Brazylii i kłopoty finansowe zweryfikowały jego przyjaźnie w show-biznesie. Które gwiazdy pojawiły się na pokazie, by wspierać projektanta? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Tydzień temu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan stanęli na ślubnym kobiercu. Z nowożeńcami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jak małżonkowie wspominają uroczystość? Czy wszystko poszło zgodnie z planem?

  Wraz z nadchodzącą jesienią zmieniamy zawartość swoich szaf, ale nie tylko. Jessica Mercedes w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziała o inspiracjach przywiezionych z Nowego Jorku. Na jakie trendy stawia obecnie czołowa polska blogerka? Jesienią zmienia się również kobiecy makijaż np. usta będziemy malować szminką w kolorze śliwkowym. O nowinkach opowiedziała makijażowa vlogerka Red Lipstick Monster. I czy w świecie blogerek istnieje rywalizacja? Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała o to Macademian Girl.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy Małgorzatę Rozenek-Majdan oraz jej brata Mishę Kostrzewskiego. Rodzeństwo opowiedziało nam o swojej wielkiej pasji do baletu. Misha w przeciwieństwie do młodszej siostry swoją przyszłość związał z baletem. Przez 10 lat był solistą w Monte Carlo, obecnie jest choreografem w operze w Lionie. Jak Małgorzata i Misha wspominają czasy szkoły baletowej? Dlaczego Małgorzata nie poszła w ślady starszego brata i nie została baletnicą? Czy jest dumna z dokonań Mishy?

  W minioną sobotą Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powiedzieli sobie TAK. Wśród zaproszonych gości był między innymi Leszek Stanek, z którym para zaprzyjaźniła się na planie programu "Azja Express". Jak Leszek ocenia uroczystość? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak głosi stare porzekadło, przez żołądek do serca. Czy gwiazdy serialu "Na noże" potrafią gotować i kiedykolwiek podrywali kobiety "na gotowanie"? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Byliśmy na premierze książki "Druga szansa". Teraz fani serialu będą mogli nie tylko śledzić losy Moniki Boreckiej na ekranie, ale także o niej przeczytać. W czym tkwi sukces "Drugiej szansy"? I kto pomaga Małgorzacie Kożuchowskiej dokonywać zawodowych wyborów? Z odtwórczynią głównej roli w serialu "Druga szansa" rozmawiała dziennikarka Dzień dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Suknię ślubną Małgorzaty Rozenek projektowała Ewa Minge. Projektantka w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że nad kreacją razem ze swoimi krawcowymi pracowała ponad miesiąc. Suknia jest szyta według zasad haute couture. Co to oznacza? I dlaczego suknia jest tak wyjątkowa?

  Prowadzenie bloga to w ostatnim dość popularne zajęcie. Czy polskie gwiazdy czytają blogi? Niektóre z nich w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębską same przyznały się do prowadzenia tego typu stron. O czym pisze modelka Kamila Szczawińska? I dlaczego Leszek Stanek i Mateusz Gessler nigdy nie założyliby bloga?

  Pod koniec sierpnia Agnieszka Szulim została Panią Woźniak-Starak, dwa tygodnie później na ślubnym kobiercu stanęła inna para polskiego show-biznesu. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Takie wydarzenie nie mogło przejść bez echa. Małgorzata do ołtarza poszła w sukni Ewy Minge, ale nie tylko. Panna młoda podczas wesela przebierała się kilka razy. Do jakiej piosenki para zatańczyła swój pierwszy taniec i, kto pojawił się na przyjęciu? O kulisach ślubu Małgorzaty i Radosława opowiedziała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza poszła już do drugiej klasy. Które z rodziców jest bardziej wymagające wobec Kaliny? I czy zdarza się, że w czasie roku szkolnego dziewczynka jeździ z rodzicami z koncertami po Polsce? Z Nataszą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Piotr Kraśko w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznał, że nie potrafi tańczyć. Prowadzący Dzień Dobry TVN zdradził, że tylko raz w życiu mu się to udało. Był to pierwszy taniec z jego przyszłą żoną. Jak Karolina wspomina tamten wieczór?Czy był to taniec wolny czy szybki?

  Przez ostatnie kilka lat Kasia Kowalska unikała show-biznesu. Skupiła się między innymi na wychowaniu swojego synka. Agnieszka Jastrzębska spotkała wokalistkę na imprezie modowej. Jak Kasia czuje się w takim miejscu? Co skłoniło ją do zawodowego powrotu?

  Agnieszka Woźniak-Starak chwilę po tym, jak zaczęła spotykać się z Piotrem, zrobiła sobie tatuaż. Ukrywała go aż do teraz. Okazuje się, że Agnieszka wytatuowała sobie inicjały swojego przyszłego męża, ale nie tylko. Co oznaczają dwa pistolety? Zdradziła to dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Z początkiem września rozpoczął się sezon imprez w show-biznesie. Jak przygotowywały się do niego gwiazdy? Czy w czasie wakacji musiały sobie odmawiać? Patricia Kazadi zdradziła, ze przed ważnym wydarzeniem nie je cały dzień. Agnieszka Cegielska, która do zdrowego żywienia przywiązuje ogromną wagę, w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębską otwarcie przyznała, że od czasu do czasu, a zwłaszcza kiedy odwiedza swoich rodziców, pozwala sobie na małe kulinarne grzeszki. Czy inne gwiazdy był równie szczere?

  Czy buty to ważny element stylizacji? Projektantka Agnieszka Maciejak nie pozwala przymierzać swoich kreacji na boso. Jak mówi, to dla niej zbrodnia. Jak gwiazdy dobierają buty do swoich kreacji? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W kolorowej prasie pojawiły się plotki na temat kryzysu w małżeństwie Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki. Doniesienia mediów u źródła postanowiła sprawdzić dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.Czy Leszek Wronka jest zazdrosny o żonę?