Związki i seks

Rozstała się z chłopakiem, by móc poślubić jego ojca. "Nie przypuszczałam, że się w nim zakocham"

Związki i seks

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
thesun.co.uk, mirror.co.uk
Młoda para w trakcie spaceru.

Miłość pojawia się niespodziewanie i często niesie za sobą wiele trudnych wyborów. Przekonała się o tym 27-letnia Sydney, która nie potrafiła ułożyć sobie życia z równolatkiem. Kobieta znalazła szczęście w ramionach starszego mężczyzny. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że wcześniej spotykała się z jego synem.

Rozstała się z chłopakiem i poślubiła jego ojca

Historia 27-letniej Sydney udowadnia, że prawdziwa miłość pokonuje wszelkie przeszkody. Mieszkanka amerykańskiego stanu Ohio spotykała się ze swoim rówieśnikiem, kiedy na jej drodze stanął wymarzony mężczyzna. Co ciekawe, poznała go w domu swojego chłopaka.

Dziewczyna porzuciła ukochanego, by związać się z jego ojcem. Z czasem ognisty romans przerodził się w głębokie uczucie. Syndey i Paul postanowili stanąć na ślubnym kobiercu, nie zważając na dzielącą ich różnicę wieku. Bliskie pokrewieństwo pana młodego z byłym chłopakiem kobiety także nie stanowiło w tym wypadku problemu.

Sydney i Paul z Ohio o swojej miłości

Sydney związała się z Paulem blisko dekadę temu. Miała wtedy zaledwie 16 lat, a jej wybranek był już po czterdziestce. Para wzięła ślub w 2016 roku i do dziś pozostaje w szczęśliwym związku, udowadniając tym samym, że w obliczu miłości metryka przestaje mieć znaczenie.

- Nie przypuszczałam, że zakocham się w Paulu. Poznaliśmy się w nietradycyjny sposób, ale cieszę się, że do tego doszło (...). Chciałabym, żeby ludzie zrozumieli, że pary z dużą różnicą wieku mogą naprawdę się kochać i troszczyć o siebie nawzajem - stwierdziła 27-latka w wywiadzie dla "Jam Press".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: thesun.co.uk, mirror.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: JovanaT/Getty Images/Instagram

Pozostałe wiadomości